Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondja hogy ő nem hitegete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja hogy ő nem hitegetett. Pedig szerintem igen. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Egy srác azt mondta nekem hogy tetszek neki túl nagy a korkül.(szerinte) (am én15 ő 19) de azt mondta hogy tetszek neki és csomó mindent mondott tett amiből látszott hogy van köztünk vmi de nem lett semmi mert nem volt ideje mert ő mindig bulizni járt és akkor is oda ment amikor elvileg nekem ígérte meg hogy velem lesz de bocsánatot kért szóval éreztem hogy van köztünk vmi de még sem lehet vmiért. Most meg 1szerűen még ő néz hülyének engem hogy az a gáz hogy belészerettem, és én tényleg szeretem és mi volt ezt ha nem hitegetés?
2010. aug. 13. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hitegetett. Ne hagyd, hogy szórakozzon veled!!!!
2010. aug. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
úgyhogy most ő néz hülyének :S csak az a baj hogy én tényleg szeretem :(
2010. aug. 13. 19:40
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kérdés. Csak szórakozik veled. Ha annyira fontos lennél , akkor mikor találkoztatok elment volna veled és nem bulizni ment volna másokkal...

Úgyhogy nem érdemes magad ezen idegelned. Keress egy normális fiút!

2010. aug. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem is akart tőled semmit valszeg.
2010. aug. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
mert a korkül.is csak kifogás lehetett én 16 leszek ő 19 nem is sok szerintem
2010. aug. 13. 19:43
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak az ilyenekbe szeretunk bele...Persze, h hitegetett, de majd nagyobb leszel es okosabb, h konnyebben tudd kezelni ezeket a pasikat.Keress mast, lehetsz meg szerelmes.
2010. aug. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet megállapítani.
2010. aug. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
elfelejteném de minden7en látom...így elég nehéz
2010. aug. 13. 19:46
 9/12 anonim válasza:
Velem ugyanez van. Totál belezúgtam, ő meg már levegőnek néz. Elfelejteni sem könnyu, mert közel lakunk egymáshoz. Ő is amikor velem lehetett volna, mert éppen nem dolgozott elment inkább a haverokkal pókerezni. Keress egy rendeset - nekem is ezt mondják. Olyat, aki nem hiteget. Az ilyenekkel az ember csak szenved.
2010. aug. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
háát köszi mindenkinek ....
2010. aug. 13. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!