Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szereto vagy? Meselj milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szereto vagy? Meselj milyen volt! Miert lett vege? Mivel hitegetett?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát ha egy 15 éves fiút lehet szeretőnek mondani, akkor azvok:D van egy csaj, szerelmes vagyok belé, de van pasija, ennek ellenére találkozgatunk, órák után "dumálgatunk"... nem ajánlom senkinek, én is csak azért csinálom, mert szeretem, deh a pasija is már néhányszor meg akart verni :S
2010. jún. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
de dugod is mert csak onnan tól vagy szerető!!:)
2010. jún. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez de édes! :) Attól, hogy beszélsz vele, nem vagy szerető. A szeretők le is fekszenek egymással. :)
2010. jún. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
A főnöknőmet dugom,férje van. Könnyebb a munkahelyemen, ingyen dolgok, alig kell csinálnom valamit, ráadásul ha nála alszok utaznom se kell hazáig meg vissza.Előléptetésekről nem is beszélve, 2 év alatt 3 kinevezésem van ;)
2010. jún. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
utolsó hány éves vagy és mit dolgozol?hány éves a főnök?
2010. jún. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nincs vége, szerető vagyok. Előbb-utóbb vége lesz, mivel mindketten tudjuk egymásé nem lehetünk. De a szex jó a többi most nem számít. Szóval nincs semmi hitegetés, csak szex és néha kibeszéljük a gondjainkat egymásnak. Ő is megkapja ami kell neki és én is.
2010. jún. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A szülész-nőgyógyászom szeretője vagyok 3 éve,rettenetes hazug -hitegető kapcsolat.Érzések is vannak,de az évek óta tartó huzavona után azt hiszem,már gyűlölet lett igazából.Bonyolult.Nem fér bele 5 mondatba.
2010. jún. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
az utolso ket valasz erdekes! akkor a legbonyolultabb ha mar erzelmek is vannak! en egyszeuen nem tudok kilepni ebbol az egeszbol! szeretem o is de neki van csaladja! kitartottam joban rosszban!de azt nem tudom elhinni hogy el fog vallni 5 honap mulva, 4 eve tart ez!
2010. jún. 6. 19:44
 9/11 A kérdező kommentje:
hol tudnank bovebben beszelni errol?
2010. jún. 6. 19:45
 10/11 anonim ***** válasza:
Írj privit,jó volna beszélni!Utolsó vagyok-
2010. jún. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!