Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véget ért minden vagy bocsássa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véget ért minden vagy bocsássam meg neki? Nem tudom mi lenne a megfelelő! 3év 7hónapja vagyunk együtt ma elmentem hozzá.

Figyelt kérdés

Na és mondtam hogy belelépek msnbe irok valakinek azt mondta jó és ott volt egy cím gondoltam hogy az övé lehet mert a beceneve volt beleléptem nagy csomó csaj ledöbbentem és kidobtam jól tettem ezt, persze nagyon sírtam mert nagyon szeretem, szerintetek is hülye lennék ha megbocsájtanék?Miután hazaértem, felvettem egy másik msnrőlde nagyba kérte a számomat meg hogy küldjek képet szóval szerintem nem nagyon érdekli hogy kidobtam!

Bocsi ha sok a hiba mert nagyon ideges vagyok!


2010. márc. 23. 19:53
 1/5 nielindi ***** válasza:
ejjha!! dobd ki a francba. ha csak ugy egy ismeretlen csaj fényképét kéri meg telo számát... jobb lenne neked nélküle!!
2010. márc. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagyd őt a fenébe.
2010. márc. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezek alapján simán lehet, hogy megcsalt a kapcsolatotok alatt.:S Úgyhogy jól tetted!
2010. márc. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez még nem megcsalás.
2010. márc. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát bocs, de ha 3 év után még más csajokat füzöget miután kidobtad szerintem rohadtul nem érdekled. hagyd a fenébe.
2010. márc. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!