Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mi tévő legyek....

Nem tudom mi tévő legyek. Évekig hitegetett, bocsássam ezt meg, vagy adjam ki az útját?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Előre is elnézést, ha hosszú lesz, megpróbálom a lehető legrövidebben leírni a problémám.


Van egy férfi az életemben, akivel nagyon szerettük egymást, mégsem voltunk együtt bizonyos okok miatt, amit most nem firtatnék, mert lényegtelen, csak az a fontos, hogy ez az ő döntése volt, és kizárólag ő tudta volna úgy alakítani, hogy mi együtt lehessünk. Ezek alapján biztos máris sokan azt gondoljátok, hogy akkor nem is szeretett, de ez nem igaz. Szerettük egymást, de volt egy problémája (nem 3. fél, nem ilyen jellegű).

Engem azzal tartott maga mellett, hogy mindig megígérte, hogy együtt leszünk viszonylag látható időponton belül. Ezt évekig játszotta velem, tudom én is hülye vagyok, hogy nem léptem ki előbb. Idén január óta hivatalosan már nem várok rá. Nincs senkim azóta, vele pedig még kommunikálunk, igaz, minimálisan. Ő azt mondta nem tesz le rólam és legésőbb július végéig tesz azért, hogy együtt lehessünk. Bár már nem állok mellette ugye év eleje óta, megint csak hittem neki. És itt a július vége. Ő pedig ismét azt mondja, hogy még nem megy, de még pár hetet kér. Vagyis nem kér, hiszen már nem várok rá elvileg, de azt mondja pár hét és eljön hozzám.


Én pedig nem tudom mit csináljak. Megmondtam neki, hogy a július végét is ő mondta és ez már a 60. időpontunk volt és nem lesz 61. Ha július 31-ig nem jön ide hozzám, akkor többet lehetősége sem lesz rá és felejtsen el egy életre. Ő erre persze azt mondja, hogy őt nem érdekli mit mondok, ide fog jönni, amint "tud" és vissza fog hódítani.


Ezzel kapcsolatban lenne a kérdésem... hogy én erre adjak-e neki esélyt, találkozzam-e vele, ha ő jönni akar? Vagy tartsam magam ahhoz, amit mondtam, hogy elég volt és ez a hajó már elment, amiből következően nem fogok lehetőséget adni se a találkozásra, se többre?


Azért vagyok dilemmában, mert undorító, amit velem művelt, egyszerűen felfoghatatlan, hogy éveken át láncolt magához az ígéreteivel és ennyi ideig elnézte, hogy szenvedek emiatt. És nagyon elég volt a hülyének nézésből az időpontokat illetően is, arról nem is beszélve, hogy abból is elég volt, hogy ő diktál. Nem tudom neki megbocsátani ezeket az éveket, és nem is akarom. Nem akarom őt bolddoggá tenni, mert én túl sokat szenvedtem miatta.


Másik oldalról viszont be kell látnom, hogy életemben nem találkoztam még ilyen férfival, nem hiába nem volt máshoz közöm, míg rá vártam. Annyira összeillünk, olyan jól kiegészítjük egymást. Senki mással nem tudok úgy beszélgetni... Tudom, hogy szép életünk lenne együtt, de ehhez nekem le kéne nyelnem mindazt, amit ő elkövetett. És nem tudom, hogy ezt meg kell-e tennem, vagy sem. Nyissak felé, ha úgy adódik, vagy véglegesen zárkózzam el előle? Ti mit tennétek?


2012. júl. 25. 15:55
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ne adjál neki. Ennyire hülye nem lehettél. Mégis mit vársz?
2012. júl. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj neki esélyt,a világon semmi èrtelme.
2012. júl. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

akkor válaszolok a kérdésre

nem, nem várj rá, ha odaállít eléd (nem fog), akkor küldd el. A története pedig ott sántít, hogy ha jan. óta fogyott 15 kilót, akkor mit csinált januárig? 300 kiló volt és onnan fogyogat miattad? Amikor azt mondtad neki többször is, hogy elfogadod olyannak, amilyen? Nem megbántani akarlak, bár úgy látom, itt a válaszokat bántásnak veszed.

Tehát röviden és tömören: felejtsd el végre, dobd a kukába és kezd el végre élni, hús-vér emberekkel ismerkedni.

2012. júl. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Ne adj neki esélyt, küldd el!

És várd meg, hogyan reagál, mit lép!

Ha a reakciója nem tetszene neked - de nem telefonban, vagy neten, hanem személyesen és élőben-akkor nem lesz nehéz a döntés.Mert vagy szemrehányást fog tenni, vagy annyira fél, hogy elveszít, hogy feladja a hülye elvét.Ha az előbbi, akkor te is kiábrándulsz belőle,ha meg kölcsönös lesz az egymásra találás, akkor felgyorsulhatnak az események. Én, a magam részéről, ez utóbbiban nem bíznék. De a szerelem minden megbocsájt.

2012. júl. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Igen, ami nagyon bánt az az, hogy idén januárig semmit sem tett, csak ült a babérjain. Nagyon bántó, hogy eddig nem voltam elég motiváció, de ez nyilván az én hibám.


Köszönöm a válaszokat.

2012. júl. 25. 16:50
 26/32 anonim ***** válasza:
Nincs értelme várnod.Eddig is csak az idődet,az életedet,az energiádat pazaroltad rá,most is azt teszed.Ha van eszed,felhagysz ezzel.Szerintem ugyanis olyan úgy sem lesz,hogy beállít Hozzád,és azt mondja,legyünk boldogok,Kicsim...Eddig sem történt meg mindez,ezután sem fog.
2012. júl. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem nógrádi a fiatalember? :) mert ismerek ott egy hasonló pasit, aki folyton azon nyafog hogy hány kiló. Neten ismertem meg, párszor beszéltünk skypeon. Azátn szóba került hogy kéne találkozni és eljönne Budapestre. én meg örömmel vártam, hogy akkor találkozunk. aztán semmi. Míg nem ugyancsak skypeon megmagyarázta hogy ne haragudjak de nem mert jönni, mert elégedetleg magával. Na nekem itt elég is lett a dolog. Azóta mint haverok beszéltünk párszor. mindig mondta hogy akkor jön, és persze nem jött. De nem is foglalkoztam vele, csak jót mosolyogtam magamban és ráhagytam, hogy ok jöjjön. persze nem számítottam a telefonjára hogy na itt van.


A kérdésre a válasz: egy pillanatot se várj rá. Menjél ismerkedni, jönni-menni a barátnőkkel stb. Ha akarod beszélgethetsz vele, de ideje lenne kiszeretni belőle. A pasi mentálisan beteg. Elhiszem hogy nincs senkije, és hogy a szüleinél lakik. De elégedetleg magával, és az ilyen az is marad. Ha netán a súlya miatt ki is gyógyul a dilijéből, talál mást. Mondjuk pattanásos lett, vagy túl fehér, vagy mit tudom én. Talán nincs jó fizetése és nem tud eltartani... stb. Nem tehet róla hogy ilyen, beteg. De neked nem feladatod meggyógyítani, és nem is tudod, mert tőled úgyse fogad el semmilyen választ. Esetleg egy pszichológus segíthet. ehhez nem értek.

Szóval szerintem keress mást.


33/N

2012. júl. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

18:09 - nagyon jól látod, szakszerűen elemezted a helyzetet.

Ez egy mentális probléma, és olyanokat keres, akik fölött uralkodhat, megkeseríti az életüket.

2012. júl. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

hagytad hogy hülyét csináljon belőled, mégis rá haragszol.

úgy látszik, te még mindig ragaszkodsz hozzá, mi hiába is mondunk bármit. végülis a te életed, a te döntésed.


nem ő a hibás, hanem te, hogy hittél neki. aki velem ezt megcsinálná, a 2. hazugság után nem lenne több esélye. 16 évesen még én is voltam olyan naiv, h elhittem az ilyesmit, de akkor sem éveken, hanem max hónapokon keresztül. viszont már akkor rájöttem, hogy az én időm annál drágább, mintsem ilyen kis kamugépekre pazaroljam.


egy álomképbe vagy szerelmes, most már nem akarod kukába dobni azokat az éveket, amiket rá pazaroltál, hát adsz neki egy esélyt. nem sok jóval biztatlak...

2012. júl. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Ez most komoly, hogy évekig vártál egy pasira, hogy hátha lefogy és akkor együtt lehettek? Kapd össze magad és kezdj el ismerkedni, mert te se leszel százas.
2012. júl. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!