Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám annyira rosszindulatú....

Apám annyira rosszindulatú. Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Nyaralni vagyunk Anyuékkal (elváltak) és Apu írt az egyik közösségi oldalon. Olyanokat kérdezget,hogy "nem unalmas ott lenni?" meg " nem volt túl hosszú az út?" "nem rossz korán kelni?" " nem rossz ,h külföldiek vesznek körül?" annyira idegesítő :S
2012. júl. 23. 18:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
az én apám olyanokat írt anyának a válás után hogyha anyádnak annyi ezrese lenne mint ahány bikája volt milliomos lenne..meg hasonló kedvességeket nem nagoyn lehet vele sajna mit csinálni :/
2012. júl. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hogy én mennyire örülök annak, hogy amikor elváltak a szüleim 25t éve, még nem vót fészbuk.
2012. júl. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

-nem unalmas ott lenni?

-tök faja :)


-nem volt túl hosszú az út?

-nem, szép volt a táj meg jól elvoltunk :)


-nem rossz korán kelni?

- nem, minden reggel vidáman ébredek fel :) (vagy egy piramis ha volna 2 életem link)


-nem rossz ,h külföldiek vesznek körül?

- nagyon jó alkalom nyelv gyakorlásra :)


És most én kérdezek, apa: nem rossz ilyen rosszindulatúnak lenni? :O

2012. júl. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Anyu is kap meglepőeket ... Anyu okos,apu buta és cinikusan okoskának eszesnek okostojásnak észlénynek meg ilyeneknek hívja...

Sajnos most csak fb- n tudok beszélni a barátommal, látja,h fentvagyok ,telóról letiltani sem tudom :S

2012. júl. 23. 18:31
 5/13 anonim ***** válasza:
szerintem akkor csak simán ne írj neki vissza...főleg mert látja, hogy láttad még idegesítőbb lesz.
2012. júl. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Pont ilyeneket írok neki :D de kérdezősködik,hátha kibukna h sz.r itt..aztán Anyu fejéhez vágja,h egy normális nyaralást se tud összehozni. Nem mintha, ő vitt volna akármikor is valahova ( najó egyszer egy éjszakára a Balcsira, de elsőnap annyira nagyzolt,h étterem meg minden,h elverte minden pénzét másnap alig ettünk.)
2012. júl. 23. 18:36
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezek a kérdések nem rosszindulatból gyökereznek. Vagy túlzott aggódás, vagy féltés, stb. Egyáltalán nem kell rosszindulatot belegondolni.
2012. júl. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ha nem írok küldi követségnek tesómat aki előttem ül..
2012. júl. 23. 18:39
 9/13 A kérdező kommentje:
Annyira engem nem félt, kéthavonta 1x rám ír fb-n .akkor is csak azért,h tesóm nálunk van-e :D
2012. júl. 23. 18:42
 10/13 anonim ***** válasza:
Tiltsd le!
2012. júl. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!