Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnánk közösen az...

Mit csinálhatnánk közösen az öcsémmel?

Figyelt kérdés
Az öcsém 12 éves, én 21 éves lány vagyok. Csak féltestvérek vagyunk, és mivel már a párommal lakom, mondhatni, megvan a magam élete. Áthívtam, megnéztünk egy filmet, aztán kicsit Simsezett, de beszélgetni, vagy társasozni nem volt kedve. Mit tehetnék, hogy jó kapcsolatunk legyen? Tudom, most kezd kamaszodni, és emiatt kicsit bezárkózó, de szeretném, ha szívesen lenne havi 1-2 alkalommal nálam.
2012. júl. 26. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:

tudom, nem szép dolog, de az ilyen korú fiúkat csak megvenni lehet.

ha átmegy hozzád, mindig készülj neki valami új játékkal/ruhával/zenei válogatással, stb.

Értékelni fogja, szívesen lesz nálad mindig, és így kialakul egy jó kapcsoalt, ami a végén már nem a javakról szól, hanem sokkal mélyebb lesz.

2012. júl. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a legfontosabb hogy ne kérdezz tőle a lányokról, tetszik-e neki valaki meg ezek, az ilyeneket hagyd ki
2012. júl. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Volt egy kis barátnője, Facebookon elvoltak, aztán láttam, hogy szétmentek, de semmit nem kérdeztem felőle.


Kicsit nehezen nyílik meg, és olyan ,,minden mindegy" a stílusa.

2012. júl. 26. 18:38
 4/8 anonim ***** válasza:
A legrosszabb korban van, most nemigen fogsz tudni közeledni hozzá, ilyenkor mufurcok és zárkózottak. Az unokaöcsém ugyanilyen volt, aztán 14 éves kora körül megint kinyílt, és egy tünemény lett. Addig ha nálunk volt, csak a barátaival csetelt a gépen, velünk legfeljebb távirati stílusban értekezett, ha megéhezett vagy egyéb dologra volt szüksége.
2012. júl. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vidd el valami meccsre, ami érdekli, vagy sportolni.

Bowling? Vidámpark?

Vagy nézzetek meg egy fotóalbumot a közös szülőtökről.

2012. júl. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

de lehet ha te kezdesz nyitni felé és beavatod 1-2 problémádba, akkor tudni fogja majd hogy ő is beszélhet veled, ha bántja valami...


amúgy meg simán kérdezd meg mihez lenne kedve, pl mozi, kaja, játékterem? valami fiús program? kalandpark, parapark, dodzsemezés, gokartozás...?

2012. júl. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket :) Anyagilag nem állok túl jól, de azért majd igyekszem elvinni pár helyre. :)
2012. júl. 29. 15:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Nézzétek együtt az olimpiát! Közben lehet beszélgetni, együtt drukkolni, de hallgatni is.
2012. júl. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!