Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan menjek el dolgozni egy...

Hogyan menjek el dolgozni egy 5 honapos baba mellett?

Figyelt kérdés
Parom jol keres mindent megtudunk venni de o megis ugy gondolja a penz nem elegendo es ugy erzem terhere van,hogy csak o dolgozik...en a gyerekkel vagyok egesz nap...Fozok mosok takaritok. Ha esetleg valami kell nekem akkor huzza az orrat pedig nincsenek nagy igenyeim csak ami tenyleg szukseges es azt mondta menjek el dolgozni. De hogyan hagyjam az ot honapos kislanyomat ezer idegenre ,mert mas nincs ki vigyazzon ra..akkor inkabb nem kell semmi nekem...csak szerintem ez nem normalis ..Persze el akarok menni dolgozni de most amig ilyen pici a gyerek...;(
2012. júl. 26. 21:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Hát most még nem menny dolgozni. Mondjuk van hova vissza menned? Neked nem jár Gyes vagy Gyed?
2012. júl. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%

Mikor haza jön nyomd a kezébe a gyereket és közöld hogy esti műszakban vagy 1 boltban

és komolyan hagyd egész estére egyedül az üvöltő babával rögtön észbe kap.

2012. júl. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi gyed-et kapsz??

Van munkahelyed vagy csak feketén akarsz dolgozni??

2012. júl. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%

Akkor MOST tisztázd vele: te is dolgozol, csak nem mész el otthonról. Neveled a gyereketek, elvégzed a házi munkát, stb.

Állam bácsitól "fizetést" kapsz, hogy neveld a gyereked: családi pótlék, GYED.


Esetleg kereshettek egy babysittert: kap fizetést.

Te bejársz dolgozni: kifizeted az útiköltséget, és szükséged van megfelelő ruhákra.


Összességében 10-20 ezer forintot meg megér, hogy ne egy idegen nevelje a közös gyereketek.


A gyerek később megy bölcsibe, ami megint egy vagyon, de kell mellé segítség, aki elviszi, elhozza, és figyel rá, amíg hazaérsz, tehát továbbra is kell fizetni egy babysittert. Itt örüljön, ha marad egy fillér is a zsebedben.


Nem beszélve arról, hogy egy öt hónapos baba jó esetben még anyatejes...

2012. júl. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%

Egy 5 hónapos babának még szüksége van az anyára, főleg ha még szopizik.

A párod egy kicsit el van varázsolva. Nem értem, hogy ha jól keres, akkor minek zavarna dolgozni? Neki nem az számít, hogy a gyerekének a legjobb legyen?

2012. júl. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Epp ez az anyatejes es nincs ki vigyazzon ra:( ma egesz nap ezen agyaltam:( Csaladi potlekot kapok...
2012. júl. 26. 21:55
 7/18 A kérdező kommentje:
Hozzateszem a csaladi potlekot is o kezelte aztan kivertem a hisztit,h en soha semmit nem tudok venni vagy ha akarok akkor balhe van...ah mind1 :(
2012. júl. 26. 21:57
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem gonoszságból kérdezem, de terveztétek a babát? Ha igen, akkor amikor beszéltetek róla ez nem merült fel?
2012. júl. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A Gyes alanyi jogon jár mindenkinek. Nem sok 25000Ft de te azt nem kapsz? Mert kellene.
2012. júl. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Jah az a vicces,hogy a babatervezesnel o nem vigyazott pedig tudta,nem vedekezek ugy voltunk ha jon akkor jon... o is orul csak o annyira penz imado ..ha megnyerne a lottot akkor is csak annyit venne maganak mint egy atlag magyar ember:D Er a nevetes es a siras is egybe:D
2012. júl. 26. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!