Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy képes egy nő így viselkedni?

Hogy képes egy nő így viselkedni?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy van egy társaság ami időnként összejár.Van egy páros benne,ami hát...finoman fogalmazva megadja a témát az unalmasabb napokra.

A csajt ismerjük régóta,az előző pasijával járt közénk.Hát az a kapcsolat is borzalmas volt,de ez a mostani...

A csajról és a régi kapcsolatáról nagy vonalakban:Nem takarít,nem főz,azt hiszi bőgéssel bármit elér,besavanyodott.Kihisztizett egy eljegyzést,ami nem jött össze,a pasi előtte dobta ki nem sokkal.Ha nem dobja akkor kihisztizett volna egy gyereket is....

A szakítás után az első pasival összejött aki szépen rámosolygott,pár hónap után eljegyzés.

Mindenki értetlenül állt a dolog előtt.Nem tudom,de én ha együtt vagyok évekig valakivel,szeretem,tőle akarok gyereket,akkor nem fogom szakítás után más pasival eljegyeztetni magam pár hónapos kapcsolatban.(képzeletes elegyeztetni,mert a pasi se egy észlény,sanszos hogy így akarta magához édesgetni a volt pasitól és vannak húzásai is ami nem arról árulkodik hogy épp elméjű lenne).

Ezek mellett még van sok dolog,többek közt sose fogják meg egymás kezét,a pasi nem támogatja egyáltalán stb stb.

Szóval a társaságnak és a közösségi oldalnak köszönhetően a fejlemények azok hogy a csajszi jár egy más dimenzióban ahol menyasszonyi ruhák,torták és hasonló kellékek vannak,a pasi meg leragadt a haverozok,bulizok "el vagyok" szinten.közösségi oldalon sincs se egy vissza komment,vagy egy sima like,semmi.

Még mielőtt félre értené bárki,ez az egész társaságnak feltűnt,és már fontolgatjuk hogy a csajnak megemlítjük a dolgot,de mégis hogy?Na meg ugyan semmi közünk hozzá hogy ő milyen álom világba ringatja magát.Csak hát mégis gáz ezt így végig nézni.

Mintha azért csinálná mert más is azt csinálja.Többünknek már férje,gyereke van,vagy épp készülőben van,vagy az egyik,vagy a másik.És mintha ennek hatására elő akarná adni hogy ám ő sincs lemaradva.

De így?Hogy annyira látszik hogy abszolút nem egy síkon mozognak.Totál erőltetett az egész.

Teljesen ki vagyunk akadva,hogy képes így leégetni magát.Ha tehetjük nem is igazán hívjuk őket,de néha mikor jönnek,hát nem megyünk haza leesett áll nélkül.


Egyszerűen nem értem hogy égetheti így magát egy nő.Már maga a kapcsolat egy vicc az elejétől fogva.De hagy ne menjen bele ennél jobban.

A kérdésem:

Hogy viselkedhet így egy nő?Valami gyermekkori frusztráció miatti megfelelési vágy?Vagy önbizalom hiány?Vagy hogy élhet valaki ennyire álomvilágban?

Majd 2 gyerek és 10 éves házasság után felébred hogy hoppá,elb*sztam az életem?Vagy nem értem.

Volt valakinek ilyen ismerőse?Mi lett vele észhez tért vagy elnyelte a saját kis világa?


2012. júl. 26. 23:12
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
72%
Ha ez a nő a barátod (a baráti társaságból) akkor miért beszéled ki?
2012. júl. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
84%

Szép terjengős írás, de ez valójában nem kérdés.

Hogy viselkedhet így? Hát pont így.

2012. júl. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
75%

Te meg pletykás vagy.

Ne tartsd magad sokkal többre!

2012. júl. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
91%

Miért hívjátok el a csajt, ha ennyire nem bírjátok?


Amúgy meg, ha ennyire ki vagytok rá akadva, modnjátok a szemébe...

2012. júl. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
82%
A kérdező mentalitása jó lenyomata az ország jelenlegi morális állapotának.
2012. júl. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
72%

Azt ti ilyeneken rágódtok pár sör mellett?

omg

2012. júl. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
91%

Nem épp elméjű, hanem épelméjű.


Épp = éppen

Ép = épséges

2012. júl. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Ugyan kérlek...csak egy olyan társaságot mutassatok ahol nem beszélik ki egymást az emberek SOHA....

A másik meg épp ez az,hogy akarjuk mi megmondani neki,de tényleg a mi feladatunk?Elvégre felnőtt nő,vagy valami olyasmi.


Nem kipletykálom,mert nem ez a napi témám a baráti társaságban csak egy kérdés erejéig kíváncsi voltam hogy Ő miért ilyen,ismeretlen pártatlan emberek szerint.Nem arra hogy én milyen vagyok mert kérdezni merek valamit.

Az ország morálja....mert az ilyen hozzászólók más morált adnak az országnak nem de bár...

Na aki a kérdésemre tud válaszolni annak megköszönöm.

2012. júl. 26. 23:30
 9/30 anonim ***** válasza:
78%

tök normális, hogy valamilyen szinten megy a kibeszélés.

amúgy szerintem ne csináljatok semmit. felnőtt nő, a saját életét éli, ne ti anyáskodjatok már felette. ha holnap jön rá, hogy ez nem jó, akkor holnap, de ha csak 10 év múlva sikerül akkor ez van. az ő élete. max finoman kérdezgesd, hogy biztos-e a dolgában meg egy nagy dolog, stb, de mást nem tudsz csinálni

2012. júl. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

9-es köszönöm hogy a kérdésemre válaszoltál.

Igazad van,ezért is nem szóltunk eddig neki.Felnőtt ember,nem a mi kötelességünk felnyitni a szemét.Szoktuk kérdezgetni,meg célozgatni,de semmi különös.Hát ha így jó neki.Csak régen nem ilyen volt,vagyis nem ennyire és annyira gáz.Nem tudunk mi se hogy hozzá állni.

Előbb utóbb el fogjuk őket hanyagolni mert így elég kényelmetlen mindenkinek a dolog.

Még egyszer köszi a választ.

2012. júl. 26. 23:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!