Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó ajándék lenne?

Baranka kérdése:

Szerintetek ez jó ajándék lenne?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy a párom szülinapjára ezt kapná: elmennénk a tropicáriumba (2 éve voltunk ott nagyon tetszett mindkettőnknek), palanitus strandra, étterembe és cukrászdába is elmennénk. Valamint gondoltam, hogy a Margitszigete is körbe sétálhatnánk. Vagy szerintetek ez gáz lenne? Kihagynátok valamit? esetleg valami programot csinálnátok még ezek mellé? Köszönöm a segítségeteket!

2012. júl. 27. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
tropicárium nagyon jó ötlet,vagy esetleg még vidámpark/állatkert is.Étterem azért neccesebb mert ugye az ő szülinapja,és akkor te fizetnél? Lehet kínos lenne neki,bár nem ismerem a párod. Ha meg mentek étterembe,cukrászda felesleges utána,mikor étterembe is ehettek desszertet. Strandra ezek mellett meg hogy lenne időtök vagy hány napra tervezed ezt? Meg még margitsziget is.. ez nagyon sok :)
2012. júl. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Két napra gondoltam esetleg háromra.
2012. júl. 27. 15:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon jó,biztos tetszene neki,és kikapcsolódna meg együtt lennétek :).
2012. júl. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!