Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nekem kéne hálásnak lenni az...

Nekem kéne hálásnak lenni az ajándékért és elnézést kérnem az anyósomtól?

Figyelt kérdés

Anyósom úgy döntött, meglep valamivel a születésnapomon. Meg is lepődtem, mert eddig még fel sem köszöntött soha. A csomagot csak betette a kerti asztalra, mert nem voltunk otthon. Én mikor kinyitottam, azt hittem szívrohamot kapok. 2 kismacska volt benne, nem túl jó állapotban (hasmenéses, csippás, alig pihegő...). Az első dühömben inkább nem akartam anyóst felhívni, mert valami kéretlen szaladt volna ki a számon, így inkább felpakoltam a macskákat és elmentem az állatorvoshoz, aki azt tanácsolta, hogy inkább altassuk el őket, mert kezelgetheti őket súlyos tízezrekért, de meglepődne, ha valamelyik is túlélné. Na, ezek után mégis felhívtam anyóst és érzéssel bár, de kiosztottam, hogy ezt mégis hogy gondolta. Ezzel lezártnak tekintettem az ügyet egészen egy fél órával ezelőttig, amikor apósom felhívott, hogy már egy hónap eltelt és még mindig várják a bocsánatkérő telefonomat, mert szegény anyósomat mennyire megbántottam. Én hirtelen csak annyit mondtam, hogy azt várhatják.

Én vagyok ennyire idióta és tényleg ok nélkül ketltem ki magamból vagy anyósomék szúrták el a dolgot?



2012. júl. 17. 17:00
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
97%

Anyósod adott 2 gyakorlatilag halott macskát a szülinapodra, amiknek aztán neked kellett végignézned a halálát és még Te kérj bocsánatot?

Én is hasonlóképpen válaszoltam volna: azt várhatják.

2012. júl. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
89%
a cicák már akkor betegek voltak amikor becsomagolta neked ugye? (sejtem a választ, csak biztos akarok lenni )
2012. júl. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
96%

ne is kérj bocsánatot! bocsánat a kifejezésért,de hülye lennél még te kérni bocsánatot!

mekkora t.hó az olyan ember,aki beteg macskákat hagy valakinek születésnapjára!

szerintem anyósod csak meg akart szabadulni a macskáktól! aztán lepasszolta neked "szülinapodra"


Férjed mit szólt?

2012. júl. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
95%

születésnapra két nagyon beteg kiscicát? mond, ez a nő mentálisan beteg? mégis hogy jut ilyen bárkinek is az eszébe?? még egészséges állatot se AJÁNDÉKOZUNK

honnan tudja, hogy a másik mégis mennyire vágyik egy állatra? felelősséggel jár, nem játék

én egyszer egy nyuszit kaptam, azt se tudtam hova tenni, allergiás is vagyok az állati szőrre, így elajándékoztam

nem te vagy az idióta, anyósod nem 100as

2012. júl. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
23%
KAMU KÉRDÉS
2012. júl. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
94%
Adott két haldokló kismacskát, akiket, ha jól értem egy lezárt dobozban hagyott ott, úgy, hogy azt sem tudta mikor érsz haza. Tehát fogalma srm volt róla meddig lesznek szerencsétlenek bedobozolva, magyarul sorsukra hagyta őket. Ès még Te legyél hálás?! Örüljön, hogy nem jelented fel állatkínzásért!!! Ez nem ajándék volt, hanem egy hatalmas arculcsapás!
2012. júl. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
93%
Ezek normálisak?
2012. júl. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:
Abból indult ki, hogy én nagyon szeretem az állatokat és a macskáink akik vannak mind befogadottak... A kismacskákat egyébként az egyik szomszédjától kérte el, mert az nem tudott mit kezdeni velük, az anyjuk csak odafialt (nem az ő macskája), majd később eltűnt. Anyósom azt mondta, nem tudta, hogy annyira rossz állapotban vannak. Ez érdekes, felkelni sem tudtak, szerintem sejthette volna.
2012. júl. 17. 17:17
 9/53 A kérdező kommentje:
Örültem volna, ha csak kamu az egész, mert akkor nem bőgtem volna végig 2 éjszakát.
2012. júl. 17. 17:19
 10/53 anonim ***** válasza:
80%
A férjed mit szól ehhez ?
2012. júl. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!