Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincsenek rám tekintette...

Miért nincsenek rám tekintettel soha itthon?

Figyelt kérdés

Annyi ilyen dolog történt már, de most leírom pl a mait hogy értsétek, miről van szó...

Kb 1,5 órája szóltam a többieknek, hogy légyszíves nézzék kicsithalkabban a tv-t, mert szeretnék kötelező olvasmányt olvasni. Amúgy ők az alsó szinten vannak, én meg a felsőn, de papírvékonyak a falak..

Hát konkrétan sz@rnak rám, ugyanúgy nézik hangosan a tv-t, apa jelenleg üvöltve beszél a telefonba legalább fél órája, mintha valami sükettel beszélne..

Én meg így nem tudok olvasni, mert zavar. Szóval már 1,5 órája ülte az ágyon, várva, hogy apa abbahagyja a telefonálást.. De semmi. Hiába szóltam újra, semmi.


Ilyen dolgok miatt évközben tanulni se tudok, mert zavar. Nem tudok figyelni, idegesít...


És ez csak 1 dolog volt, amiből kiderül, hogy sz@rnak rám...

Miért nem lehet tekintettel lenni rám is? Vagy tényleg nagy dolgot kérek?...


17/L


2012. júl. 27. 15:27
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
100%
Tudom hosszútávon nem ez a megoldás,de tök jó idő van,menj ki egy csendes parkab és olvass ott!
2012. júl. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 A kérdező kommentje:

Számomra nincs jó idő, mert nagyon nem bírom a meleget.


Meg nincs is a közelbe olyan park, ahol ne lenne egy csomó gyerek

2012. júl. 27. 15:32
 3/65 A kérdező kommentje:

Az előbb végre lerakta apa a telefont, de most kezdi elölről...

Lelövöm magam..

És ezzel a telik a délutánom, hogy várok arra, hogy olvashassak, mert már ez megy pár napja... Lenne jobb dolgom is

2012. júl. 27. 15:33
 4/65 anonim ***** válasza:
85%
Mennyire szerencsés vagy, mi lenne ha panelba laknál. Menny ki a kertetekbe, vigyél ki egy széket vagy ül egy fa alá.
2012. júl. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 A kérdező kommentje:

Alig várom, hogy költözzek panelba. Sokkal csendesebb, elég sokat voltam már ott.


A kertben meg van 2 kutyánk, akik folyamatosan b@sztatnak, ha kimegyek.

2012. júl. 27. 15:36
 6/65 anonim ***** válasza:
100%

Ülj le velük beszélgetni egy kicsit, hogy tudod, az ő házuk, az ő váruk, de egy kicsit legyenek rád is tekintettel ilyen apróságokban, mert a te jövőd múlik azon is, hogy most mennyire tudsz tanulni. Osszatok be esetleg egy időrendet.


Nekem egyébként ilyenkor segít a zenehallgatás, amellett tudok olvasni, és nem zavar semmi. De egyébként is el tudok vonatkoztatni a külvilág zajaitól, és bele tudok merülni bármilyen olvasmányba szinte. Ha ez neked nem megy, akkor tényleg azt javaslom: természet. Keress egy csendesebb zugot egy flakon hideg üdítővel, rágcsálnivalóval.

2012. júl. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy b@sztatnak?:D

Örülj neki, én ha kimegyek a kutyulimhoz hogy kikapcsolódjak mert néha már csak ő tud megnyugvást adni :D Elslisszol a manóóba :D

2012. júl. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
100%
Hatos vagyok, ha foglalkoznál a két kutyával is rendesen, akkor nem b..tatnának, amikor nem kéne. Menj ki, foglalkozz velük egy fél órát, majd ülj le a kertben.
2012. júl. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 A kérdező kommentje:

Nem lehet velük beszélni, sosem beszéltem velük. A "beszélgetéseink" annyiból állnak, hogy panaszkodnak nekem, én néha megkérem őket, hogy halkabban, de sz@rnak rám.

És a meleget még mindig nem bírom. Magas a vérnyomásom, ebben az időben már teljesen kész vagyok, de szerencsére itthon van klíma.

2012. júl. 27. 15:39
 10/65 A kérdező kommentje:
7-es, 8-as: nem szeretem a kutyákat, nem fogok velük labdázni. Nem szeretem őket, félek tőlük...
2012. júl. 27. 15:40
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!