Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan ezért vagyok...

Most komolyan ezért vagyok hisztis p. icsa?

Figyelt kérdés
Vőlegényem Bécsben dolgozik, elvileg tegnap este kellett volna hazajönnie. Tegnap dél körül hívott, és azt mondta estefele még hív. Vártam, hogy hívjon, ébren voltam kb éjfélig, aztán nem vártam tovább. Én nem tudtam őt hívni, mert a céges telefon van csak náluk, azt meg mindig el kell kérnie a főnöktől. Én már szétaggódtam az agyam, hogy miért nem hív, valami baj történt biztos. Erre hajnali egykor hív, hogy sajnos csak szombaton tudnak hazajönni. Mondjuk ezt nem lett volna nehéz kitalálnom...Sok volt a munka, eddig dolgoztak. Én csak annyit mondtam neki, hogy azért tudta gondolom, hogy nem fognak végezni időben, és egy sms-t írhatott volna, hogy ne várjam és, hogy ne aggódjak. Tudta, hogy várom. Erre elküldött a k.urva anyámba. Szó szerint! És hogy ne legyek már hisztis p.icsa. És rám nyomta a telefont. Köpni-nyelni nem tudtam. Azóta nem is hívott, nem tudok róla semmit. Megcsalásról biztos nincs szó. Apámmal dolgozik, úgyhogy ha akarna, se tudna megcsalni. De erre nem is gondoltam. Én elhiszem, hogy nagyon fáradt, de azért egy telefont megejthetett volna, hogy minden rendben, ne aggódjak, de nem fog hazaérni az éjjel, nem? És ennyivel le is van zárva a dolog. Mondjam el neki, hogy ez rosszul esett? Nem fog bocsánatot kérni, soha nem szokott. Úgyhogy arra hiába várok....Vagy tudjam be a fáradtságnak, és ne törődjek vele. De mégis csak az anyámat szidta.
2012. júl. 28. 09:11
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ismerős milyen az amikor valaki nem hív és halálra aggódom magam és aztán kiakadok és lecseszem és túlreagálom. De azért ez a beszólás erős volt a párodtól. Egy pár napig hozzám biztos nem szólhatna úgy, hogy ne kapja vissza ugyanezt szó szerint...
2012. júl. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

"A legcsúnyább, amit mondott rám eddig, az az, hogy hülye vagyok"


Én pasi vagyok. Ha a nőm ilyent mondott volna rám, már nem velem számolgatná az esküvői költségeket. Nőknél nem tudom, mekkora a határ?

2012. júl. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten mind a ketten hibásak vagytok. Ő miért is küld el egy lányt a p...csába? Te meg miért zaklatod? ha maradni kell akkor maradnia kell. Legyél megértőbb a következő paliddal. Mert ajánlom hogy ezt dobd ki...
2012. júl. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!