Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan ezért vagyok...

Most komolyan ezért vagyok hisztis p. icsa?

Figyelt kérdés
Vőlegényem Bécsben dolgozik, elvileg tegnap este kellett volna hazajönnie. Tegnap dél körül hívott, és azt mondta estefele még hív. Vártam, hogy hívjon, ébren voltam kb éjfélig, aztán nem vártam tovább. Én nem tudtam őt hívni, mert a céges telefon van csak náluk, azt meg mindig el kell kérnie a főnöktől. Én már szétaggódtam az agyam, hogy miért nem hív, valami baj történt biztos. Erre hajnali egykor hív, hogy sajnos csak szombaton tudnak hazajönni. Mondjuk ezt nem lett volna nehéz kitalálnom...Sok volt a munka, eddig dolgoztak. Én csak annyit mondtam neki, hogy azért tudta gondolom, hogy nem fognak végezni időben, és egy sms-t írhatott volna, hogy ne várjam és, hogy ne aggódjak. Tudta, hogy várom. Erre elküldött a k.urva anyámba. Szó szerint! És hogy ne legyek már hisztis p.icsa. És rám nyomta a telefont. Köpni-nyelni nem tudtam. Azóta nem is hívott, nem tudok róla semmit. Megcsalásról biztos nincs szó. Apámmal dolgozik, úgyhogy ha akarna, se tudna megcsalni. De erre nem is gondoltam. Én elhiszem, hogy nagyon fáradt, de azért egy telefont megejthetett volna, hogy minden rendben, ne aggódjak, de nem fog hazaérni az éjjel, nem? És ennyivel le is van zárva a dolog. Mondjam el neki, hogy ez rosszul esett? Nem fog bocsánatot kérni, soha nem szokott. Úgyhogy arra hiába várok....Vagy tudjam be a fáradtságnak, és ne törődjek vele. De mégis csak az anyámat szidta.
2012. júl. 28. 09:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Én hozzá nem szólnék 1 napot és râjönne a kedvesem hogy bocsánatot kéne kérni! Lehet azért nem kér soha mert te kezdemênyezel egy- egy vita után?!
2012. júl. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Én igazából nem vagyok haragtartó típus. Ha összeveszünk, és esetleg miatta, akkor azt csinálja, hogy pár óra után odajön ölelgetni, puszilgatni. Neki ez a bocsánatkérés. De hogy konkrétan kimondja, hogy "Ne haragudjak.", olyan az évek alatt még nem volt. Hogy miért, azt nem tudom. Talán a férfi hiúság...
2012. júl. 28. 09:41
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
na ne már... szerintem egy kapcsolatban főleg, ha együtt is éltek (már pedig úgy vettem ki) alap, hogy amikor jön haza külföldről szól neked, hogy mikor, illetve ha nem tud jönni akkor pedig értesít erről...Bármi történhet ki a fenének kell hogy aggódj ő se akarhatja, de nekem is a legrosszabb jutna eszembe. Én azt is megbocsájtanám neki viszont hogy elfelejt sms-t küldeni, ronda dolog, de kiegyeznék azzal hogy sok dolga volt, ki is ment a fejéből....Viszont az, hogy szóvá teszem a dolgot, és ahelyett, hogy ő bocsánatot kérne azzal intézné el hogy elküld a k. anyámba, na erre nem lenne mentség.... Azonnal szakítanék... tahó, primitív ember lehet a párod, bocsi...
2012. júl. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy apukád mesélt valami olyant anyukádról és ezért mondta.
2012. júl. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

A soha nem kérünk bocsánatot című férfi hiúságról meg csak annyit, hogy ha szeret, akkor igenis képes kinyögni azt a pár szót, hogy ne haragudj, vagy bocsánat. A vőlegényem is mondta, hogy na ő aztán soha. Egyszer megbántott komolyabban, közöltem vele, hogy igen most jön az a rész hogy te bocsánatot kérsz én meg majd azt mondom, hogy felejtsük el. Persze ha szeretné tovább húzni a "nem szólok hozzád" hangulatot akkor nem kell. Érdekes módon sikerült.

A többit már leírták előttem. :)

2012. júl. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ezt mindketten túlreagáltátok. Ő felhívott, igaz hogy nem este 9-10között, hanem hajnali 1kor, de hívott. De meg gondolom rögtön lecseszted, hogy miért akkor? Ahelyett, hogy örültél volna neki, hogy nincs semmi baja. Gondolom te aggódtál nagyon, de amikor hív (és valószínű tényleg fáradt volt, sok volt a munka, tényleg van olyan, hogy nem tud telefonálni-bár tudhattad hogy nincs semmi baj, ha apuddal van) akkor legyél kedves, érdeklődő, ne lecseszd, neked sem esne jól. Ő is eléggé túlreagálta, de valószínű a feszültséget rajtad vezette le. Szerintem mindketten hibáztatok. Ez előfordul minden házasságban, nem válóok :) A vitát felesleges tovább szítani, azzal, hogy nem szólsz hozzá, meg elhagyással fenyegetőzől. Inkább csak szólj finomman neki, hogy tényelg nagyon aggódtál és ne haragudjon ő sem, de nem akartál rátámadni. Hidd el, ezek után ő is bocsánatot fog kérni, amiért a feszkót rajtad vezette le.
2012. júl. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Én nem is jelentkeznék neki addig,amig Ő nem jelentkezik.

Elhiszem,hogy aggodtál,ő is beláthatta volna,nem pedig elküld.

Beszéljétek meg,mond neki,hogy egy bocsánatkérés jól esne.

2012. júl. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

"Lehet, hogy apukád mesélt valami olyant anyukádról és ezért mondta."


Ezt te sem gondolod komolyan....mit képzelsz magadról? Ne itt fáraszd a népet.


A többieknek köszönöm a választ!

2012. júl. 28. 10:18
 19/23 anonim ***** válasza:
58%
Teljesen egyetértek a 16. válaszolóval. :)
2012. júl. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Na, majd ha hazaér, meglátjuk mi lesz, hogy fog viselkedni. Már átjöttek a határon, úgy beszélt a telefonba, mintha mi sem történt volna.:) Nem baj, nem idegeskedem ezen. Lehet túlreagáltam. Ha nem anyázik, akkor fel sem veszem, amit mondott, és betudom a fáradtságnak. Csak így nehéz volt....Köszi a válaszokat!
2012. júl. 28. 10:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!