Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem keresnek a barátnőim?

Miért nem keresnek a barátnőim?

Figyelt kérdés
Most,hogy itt a nyár tudnánk találkozni mert év közben elég keveset találkoztunk. Az egyik egyetemre jár messzire, a másik pedig az érettségire tanult, a harmadikkal egy osztályba jártam. Aki az egyetemre jár vele egy héten beszélek max 2x ha egyáltalán ráér, aki az érettségire tanult vele egy héten 2x találkozom mert segít angolozni, akivel pedig egy suliba jártam ő meg nem is keres csak ha én keresem. 2 hete megígérte (az egy suliba járós barátnőm,) hogy minden héten 1x találkozunk de semmi nem lett belőle. Ennyire elfoglaltak lennének? Minden nap csak nincs dolguk vagy csak nem akarnak velem találkozni. Szerintem nem olyan nehéz felemelni a telefont kb 3 percre, hogy mi újság? meg stb de úgy látszik nekik nehezükre esik. Már elég unalmas itthon ülni és várni arra, hogy keressenek. Mielőtt írjátok, hogy én miért nem keresem őket elárulom szoktam őket keresni de vagy nem veszi fel a telefont vagy nem ér rá. Lehet én rontottam el valamit? 20/L
2012. júl. 28. 13:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez mindig így van, szinte mindenkivel. Év közben megy a jópofi, szünetekben meg tojik mindenki mindenkire.

Hagyd, legalább tudod, hogy nem barátok, max. laza haverok.

2012. júl. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!