Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak azok az emberek...

Miért vannak azok az emberek nagyon jóban egymással akik ritkán (pl egy héten 1x) beszélnek?

Figyelt kérdés
Én ezt még mindig nem értem. Én a barátnőimmel csak azért beszélek ritkán mert nem keresnek engem,ha ők nem keresnek akkor én sem őket. Mégis irigylem azokat az embereket akik minden nap beszélhetnek egymással. Nekem is jó lenne egy ilyen barátnő. Hiába keresném őket kétnaponta mondanák, hogy minek hívom őket mindig? Pedig csak beszélgetni szeretnék olyan rossz, hogy alig tudok valakivel beszélni egész nap. A szüleimmel nem tudok, így egész nap csendben vagyok és várom hátha keres valaki de nem. 20/L
2012. júl. 29. 10:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Pedig tök logikus. Akik sülve-főve együtt vannak, egy idő után óhatatlanul megunják egymást, akármilyen jó barátok is. Ilyenkor van ugye "öribari" meg aztán "örihari". Ez kisgyerekes dolog.


Felnőtt embereknek már saját életük van, és nincs se idejük se kedvük folyton valaki nyakán lógni. Nem arról van szó, hogy nem szeretik egymást, csak épp más IS van.


De éppen ezért, egy idő után elkezdenek egymásnak hiányozni, és mikor találkoznak végre, érdekesek egymásnak, van mesélni való, nem unják meg egymást, és nem mennek egymás idegeire.


Szerintem pont logikus, hogy így van, és fordítva lenne meglepő.


Nekem is van egy nagyon jó barátnőm, akivel kiskorom óta imádjuk egymást, de mostanában elkezdett olyan gyakran keresni, hogy az már sok. Továbbra is ugyanúgy szeretem, de vannak más programjaim is, más barátaim, restanciáim magammal szemben, meg itthon... Egyszerűen nem érek rá, és nem is akarok MINDIG vele lenni.

2012. júl. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Én sem feltétlen a bajokról beszélek ebbe benne vannak az örömök is vagy csak sima hétköznapok, ez ugyan úgy oda-vissza részéről is, engem érdekel a barátnőm sorsa is :) nem csak 3havonta... hisz mire való egy barátság?! Természetesen nem kell napi kapcsolatban lenni de azért hetente egyszer jólesik kibeszélni mindent és csak beszélgetni.. leülni egy kávé vagy egy üditő mellé és csak beszélgetni...
2012. júl. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Azt 3 hónap után is meg lehet beszélni :D

Mi frászt is kapnánk, ha beülnénk kávézni. :D Túrázni szoktunk havi 1x-2x, akkor beszélgetünk.

2012. júl. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Pedig a heti rendszeresség szerintem általában már simán a "túl gyakori" kategória.

Persze mindenki más, de nekem az lenne.

2012. júl. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
53%
Ez annyira primitív kérdés egy 20 éves nőtől. Ha szeretem a barátnőmet és hiányzik, meg van számára mondanivalóm akkor keresem, ha nincs meg nagyon elfoglalt vagyok akkor nem. De az, hogy ki mikor hívott, meg hogy ki kit hívott utoljára egy barátságban teljesen mellékes." ha ők nem keresnek akkor én sem őket." Ez meg akkor nem barátság!
2012. júl. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Egyrészt az utolsóval értek egyet. Másrészt meg, nem tudom, hogy te és a barátnőid mit csináltok, de én mondjuk munka és háztartás mellett örülök, ha egy héten egyszer össze tudok ülni a barátnőimmel két-három órára. És még pasim sincs, nem is tudom, hova férne bele az időmbe.

Persze, ha van vmi fontos, akkor hívjuk egymást, vagy írunk emailt, de se nekik, se nekem nem lenne időm naponta órákat beszélni, vagy találkozni.

24N

2012. júl. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

A heti egy találkozásos dologhoz szólnék még hozzá:

- Heti öt napot dolgozom. Nagy ritkán munka után is tudok találkozni valakivel, de ez azért nem gyakori, általában már szeretnék este inkább hazamenni, és pihenni

- Marad két nap hétvége. Abból legalább egy napot szeretnék a családommal tölteni, takarítani kell, imádok olvasni, pihenni kicsit, kirándulni menni...

- Marad tehát heti egy nap, amit nagyon szívesen töltök barátokkal. Ha ezt a heti egy napot mindig csak egy konkrét barátnak szentelek, akkor mi van a többiekkel?? Néha van kedvem XY-al mondjuk moziba menni, máskor viszont YZ-vel mennék inkább kirándulni, vagy YY-al ülnék be egy cukrászdába... egyiküket sem szeretem kevésbé a másiknál, de éppen ezért egyiket sem emelném ki, és tenném kizárólagossá.

2012. júl. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
hát ismerős a dolog :D
2012. júl. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

én is jóba vagyok a barátommal(lány vagyok de fiú barátom van nem barátnőm) és ritkán beszélünk, találkozni is két-három havonta egyszer mert más a munkabeosztásunk, a hétvégéink elfoglaltak. teljesen megvagyunk elégedve így vele. persze hiányzunk egymásnak de valahogy igen így nincs veszekedés, és a találkozás sokkal de nagyobb öröm szokott lenni mintha minden nap beszélnénk. persze ha valami extra sürgős rossz vagy hasonló dolog történik akkor írunk egymásnak és találkozunk de azon kívül így a legjobb!

ők meg nem is barátnők hogyha már ez van h ha ő nem keres én sem keresem. itt már valami nem stimmel!!!!

2012. júl. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Most átérzem a helyzeted,nekem is van egy ilyen barátnak nevezett személy az életemben,akit nagyon hiányolok.Tudom,hogy miért nem keres,de néha olyan,mintha nem is érdekelném.

Amúgy a dolog egyszerű.Ha érdekled őket,keresnek,ha nem,akkor várhatod,hogy mikor fognak hívni.Mondd el nekik ugyanezt,ha a barátaid,akkor azért vannak,hogy melletted legyenek:)

2012. júl. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!