Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám képtelen egy normális...

Anyám képtelen egy normális mondatot összerakni, én meg már a falat kaparom idegességemben. Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

A szava járása lett az, hogy "hogyhívják". Egyszerűbbnek gondolja, ha ezzel helyettesít egy mondatban pár szót. Nem is lenne vele gond ha meg lehetne érteni, viszont nem lehet, és ha nemértem, kiakad, merthogy én szemtelen vagyok vele.


Ilyenekre gondolok: "Fiam, hogyhívjákold már fel a hogyhívjákot a... izé, a hogyhívjákban!" Ha visszakérdezek, hogy most mégis mit szeretne, kiakad, mert hogy szerinte minden normális embernek magától kellene hogy értetődjön, hogy azt szeretné, hogy kapcsoljam fel a villanyt a garázsban. Sőt, szerinte én meg is értettem, csak direkt idegesíteni akarom. Ez egy megtörtént eset egyébként, de már minden második mondata ilyen, nem lehet megérteni, viszont rajtam csattan minden :S


Mit tegyek? Beszélni soha semmi bajomról nem tudtam vele. Ha ő eldönt valamit, akkor az úgy is van, "merthogy én az anyád vagyok és azt mondtam!!!" Hozhatok fel akármilyen észérveket, nem érdekli.


2012. júl. 29. 23:02
1 2
 11/11 anonim válasza:
értelmező kéziszótár segíthet
2015. dec. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!