Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sokszor fájdogál a hasam,...

Sokszor fájdogál a hasam, persze nem kaparom a falat csak érzem és néha görcsölget is. Normális ez?

Figyelt kérdés
Jövőhéten pénteken megyek dokihoz két pozitív terhességi tesztem van dec. 26.-án jött meg utoljára.
2010. febr. 14. 08:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy aludni már nem mindig tudok tőlle.
2010. febr. 14. 08:21
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
vegyél be magnéziumot vagy no-spa-t, az enyhíti a görcsöket. Elég gyakori a premenstruációs görcs az első trimeszterben, de ha erős görcseid és igazi fájdalmaid vannak akkor menj orvoshoz minél hamarabb.
2010. febr. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szedj magnéziumot,ez enyhíti a görcsöket.ez a tünet majdnem hogy normális.Nekem mondjuk még néha a 19.hét környékén is volt.

ha nagyon erősen görcsölsz,és esetleg barnás,véres folyásod is van azonnal menj dokihoz.

2010. febr. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!