Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbocsássak nekik? Honnan...

Megbocsássak nekik? Honnan tudjam hogy nem fogja megtenni mégegyszer?

Figyelt kérdés

Szombaton átjött az egyik közös ismerősünk de nekem délután le kellett lépnem és este 9-re értem haza. Beléptem az ajtón, erre a srác nagy lazán egy gatyában sétál ki a szobából a barátnőm meg igazította magán a ruhát. Csak néztem rájuk ők meg egymásra. Tudom, hogy megdugta és hirtelen nem tudtam mit csinálni ezért nekimentem és még ők voltak megsértődve. Nem elég hogy a saját házamban, a saját ágyamban és a csajommal élvezkedik, még én kérjek tőle bocsánatot. Nem fogok mert nem nekem kell.

A barátnőm könyörög, hogy ne dobjam ki és amúgy nem is akarom mert szeretem, de nem tudom hogy mi a biztosíték arra hogy nem teszi meg mégegyszer. Most nem tudom, hogy mit csináljak. Szerintetek?

28/F


2012. júl. 30. 13:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
NE bocsáss meg neki, nem érdemel meg téged.
2012. júl. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Képes lennél megbocsájtani??? NE!!
2012. júl. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Dobd ki, ez a lényeg.

De ha ki akarod élvezni a helyzeted, akkor hagyd, hadd könyörögjön még egy kicsit és csak utána dobd ki.

2012. júl. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen ugyanez a helyzetem, még a korunk is egyezik. Annyi a különbség, hogy én nem értem haza, csak később tudtam meg egy mailből. Én is nekimentem a srácnak utána, jól tetted.

Ilyenkor még jobban üt, hogy a saját lakásunkban...Ez a durva.

Amúgy attól is függ, hogy mennyire komoly, és hány éves a kapcsolat. Na meg persze, hogy hogyan viselkedik ezek után a párod. Emészti a dolog, majd beledöglik, hogy megbántott, akkor esetleg.. De akkor is necces. Nálunk így van, után ő jobban készen volt, mint én. De hiába a nagyon sok év, házasság, meg minden, azóta(pár hónapja) csak vergődik a kapcsolatunk, nem hiszem, hogy meg fogom tudni bocsájtani. Óriási szemétség.

28F

2012. júl. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mikor bocsátanék én meg egy ilyet...A "barátnőd" valószínűleg nem szívszerelemből van veled, hanem egyéb motiváció tartja ott (nincs hova mennie, egyedül nem tudná fenntartani magát stb.). Ha szeretne soha nem tett volna ilyet veled! Ha meg hiányol valamit a kapcsolatotokból, akkor sem ez az elintézési módja...undorító. Dobd ki, mint macskát sz..ni. Ha egyszer képes volt megtenni, soha nem leszel biztos a dolgodban, hogy nem csinálja-e újból. Soha nem fogsz tudni úgy bízni benne, ahogy eddig.
2012. júl. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki egyszer megcsal,akkor megteszi még huszonötször,főleg,ha könnyen visszakapott,sőt főleg,ha ki se dobtad érte.Akár nő,akár férfi,mindenkinél így van,mert az ember az ember.Amúgy meg ez a megcsalás dolog olyan,hogy tudod,hogy élvezte mindkettő,ezek után meg csak jönnének belőled a kérdések,hogy "velem jobb volt?","én jobban csinálom?"..stb.Aztán ugye ezekre mindre az lesz a válasz,hogy "igen,veled jobb volt mindig","igen,te jobban csinálod"..de mindezt vagy azért mondja,mert tuja,hogy ezeket a válaszokat várod,vagy azért,hogy csak megnyugtasson és nyugodtan máskor is megcsalhasson és ne is gyanakodj rá!Szerintem egy ilyet megbocsájtani igazából lehetetlen..
2012. júl. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
NEEEEM!!!!
2012. júl. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Hajítsd. Ki. A. Francba. MOST.
2012. júl. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
100%
Ne bocsáss meg neki, k**va nagy pofátlanság amit veled csinált.
2012. júl. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi súlyosbító körülmény mellé még felmerül benned, hogy megbocsáss neki?? Nemááár!
2012. júl. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!