Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok, szerintetek...

13 éves vagyok, szerintetek elmondjam anyáéknak hogy milyen barátom van?

Figyelt kérdés
eddig egy barátom volt, de nem volt túl komoly kapcsolat, csak egymás kezét fogtuk és még csók se volt csak puszi, Eltitkoltam anya elől de megtudta...igazából nem is zavarta őt, de ez most már.... a srác 16 éves, cigizik, piál, bulizik, ja és tele van tetoválva és fültágítós...nem igazán szeretném elmondani de rosszabb lenne ha kiderülne, vagy nem?
2012. júl. 30. 17:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen korban még minek pasizol? Főleg ilyennel... szakíts meg vele minden kapcoslatot mert te fogsz rosszul járni!
2012. júl. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
nem pasizok, egyszerűen csak szerelmes vagyok belé és még szerencsém van mert nem kell sírdogálnom mint a legtöbb barátnőm teszi a "fiúért" hanem összejöttünk és nagyon boldog is vagyok vele...
2012. júl. 30. 18:07
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
Hát Te tudod. A szerelem nem az, amikor ég a fejed a másik miatt, mert nem mered otthon bemutatni, mert TE is tisztában vagy vele, hogy mennyire gáz a feje és a viselkedése! Akkor szeretsz valakit, ha nem szégyelled. Te meg parázol, hogy anyád hogy fog reagálni. Nem való ez még neked! GYerek vagy, a srác meg egy lázadó kamasz, aki azt hiszi, neki mindent szabad. Anyád helyébe úgy rúgnám ki, mint macskát szarni!
2012. júl. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
nem arról van szó hogy szégyellem, hanem félek hogy anya nem engedni esetleg...
2012. júl. 30. 18:20
 5/24 anonim ***** válasza:
87%
Jól tenné ha nem engedné.
2012. júl. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%
Ha félsz attól hogy anyukádnak ezek miatt nem lesz szimpatikus sőt, tiltani fog tőle akkor te is tisztában vagy azzal hogy nem a legjobb választás volt ez a srác. 13 éves vagy!! Ennyi idősen nem kéne hogy ilyen barátod legyen, amit meg te szerelemnek hiszel majd rájössz ha idősebb leszel hogy nem az.
2012. júl. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
68%
szerintem várj egy kicsit vele hogy elmond,ha anyukád megértő akkor nincs nagy gond,mondjuk lehet hogy azért kiakadna,de apádnak inkább ne említsd meg
2012. júl. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%

Minek akarod elmondani, huh?

Úgyis csak 2-3 hétig fogtok még járni, azért meg felesleges szívbajt hoznod Édesanyádra!

2012. júl. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
75%
szerintem te még túl gyerek vagy egy ilyen fiuhoz.
2012. júl. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
62%
Cigizik, piál, bulizik, tele van tetoválva. 10 év múlva nem lesz se munkája, se pénze.
2012. júl. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!