Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális ha...

Szerintetek az normális ha egy 34 éves fiút NAPONTA felhívja az anyukája, úgy 5-6 alkalommal?

Figyelt kérdés

Tudom,elsőre hülyén hangzik a kérdésem,de már több,mint 1 éve vagyok együtt a barátommal,és eleinte nem zavart,hogy annyit telefonálgat neki az anyukája,nem is foglalkoztam vele,már egy ideje itt lakik nálam és mostmár elég idegesítő,hogy folyamatosan telefonálgat neki,akár éjfélkor is.(ez elég gyakori),a fiú barátait kérdeztem,hogy erről nekik mi a véleményük,és ők is azt mondták,hogy ez nem normális,sőt a régi kapcsolataiban is ez probléma volt,eleinte még jóba voltak a barátnői az anyukájával,utána meg mondhatni utálták őt.

Valakivel előfordult hasonló szituáció?

Én már ott tartok,hogy a gyomorgörcs jön rám,ha vele beszél telefonon.

Ja,és emelett minden nap találkoznak,és így is megvan a napi 5-6 telefonhívás.


2012. júl. 30. 20:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki 34 éves, az már férfi. És nem normális, hogy az anyja annyit hívogatja. Most jobb?
2012. júl. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
34 éves ember már nem fiú hanem férfi
2012. júl. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Hát te kikaptad "anyuci pici fiát". Az én fiam is annyi idős, nálunk ő telefonál naponta egyszer, mert egyikünk sem egészséges és tudni akarja, hogy mi van velünk. El sem tudom képzelni, hogy naponta ennyiszer hívjam, nem is tudom, miről lehetne ennyit dumálni. Ez már messze meghaladja a "törődünk egymással" kategóriát. Őszinte részvétem, mert ez szerintem kibírhatatlan és annak ellenére mondom, hogy nekem is van fiam.
2012. júl. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

Nekem először az szúrt szemet hogy 34 éves FIÚT írtál nem pedig 34 éves férfit. Nem írtad de mintha valamiért te is csak egy nagyra nőtt kisfiúnak tartanád felnőtt, egyenrangú partner helyett.

Amiben azt kell mondjam igazad van. Se az anyja nem akar leszállni a fiacskájáról se a fiú nem akarja pl. kikapcsolni vagy elnémítani azt a rohadt telefont (vagy csak egyszerűen nem felvenni). A srác nem nőtt fel, így aztán nem értem miért vagy vele. (Most valószínűleg azt fogod írni hogy szereted őt. De hogy? Mint férfit? Ugyan már. Az hogy mint embert szereted "mert jó ember" az még nem elég egy kapcsolathoz)

2012. júl. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Gáz ha az anyja ennyiszer hívja.De ami full gáz,hogy ez a barátodnak normális.Megszoksz vagy megszöksz.
2012. júl. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
anya kicsi fia! MENEKÜLJ TŐLE!!!!
2012. júl. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
attila a neve véletlenül?
2012. júl. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%

Én is Attilára tippeltem. :D

Ez elég vicces...


Szóval anyuci pici fia. Ha van egy kis eszed, menekülsz. Az ilyenekből semmi jó nem szokott kisülni.

2012. júl. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat,amikor írtam a kérdést elgondolkoztam,hogy férfit írjak-e vagy fiút,nem véletlenül írtam fiút,tudom,mivel 34 éves férfit kellett volna írnom,de ő nem az a tipikus érett férfi,na,mindegy ezt nem is feszegetem tovább,de az egyik válaszoló értette miért írtam fiút.Megszökni nem fogok,mert,igen szeretem,de mit lehetne tenni?
2012. júl. 30. 21:22
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
mit lehetne tenni? eltűröd aranyom, egy életen át...
2012. júl. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!