Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális ha...

Szerintetek az normális ha egy 34 éves fiút NAPONTA felhívja az anyukája, úgy 5-6 alkalommal?

Figyelt kérdés

Tudom,elsőre hülyén hangzik a kérdésem,de már több,mint 1 éve vagyok együtt a barátommal,és eleinte nem zavart,hogy annyit telefonálgat neki az anyukája,nem is foglalkoztam vele,már egy ideje itt lakik nálam és mostmár elég idegesítő,hogy folyamatosan telefonálgat neki,akár éjfélkor is.(ez elég gyakori),a fiú barátait kérdeztem,hogy erről nekik mi a véleményük,és ők is azt mondták,hogy ez nem normális,sőt a régi kapcsolataiban is ez probléma volt,eleinte még jóba voltak a barátnői az anyukájával,utána meg mondhatni utálták őt.

Valakivel előfordult hasonló szituáció?

Én már ott tartok,hogy a gyomorgörcs jön rám,ha vele beszél telefonon.

Ja,és emelett minden nap találkoznak,és így is megvan a napi 5-6 telefonhívás.


2012. júl. 30. 20:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom hogy van e gyereked de ha neked minden vágyad még egy nagy gyerek akkor tűrjél...

De az is elképzelhető (sőt nagyon sanszos) hogy a kapcsolatotok előbb-utóbb tönkre fog menni anyuci miatt, rosszabb esetben már egy-két gyerek mellett. Az viszont biztos hogy az előjelek már tisztán láthatóak ("a fiú barátait kérdeztem,hogy erről nekik mi a véleményük,és ők is azt mondták,hogy ez nem normális,sőt a régi kapcsolataiban is ez probléma volt" - még a barátnői kedvéért se változott meg, láthatod).

2012. júl. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

amikor összeköltöztünk, az én kicsi párom anyukája is naponta legalább 4 hívást intézett, de azok tényleg informatívak voltak, nem pedig ééédesem, mi van, hogy vagy? :) najó, lehet, h néha becsúszott az is.

ami jobban zavart, az 2 dolog. folyton küldte a kaját a drága anyós, h pici fia nehogy éhen haljon, mert én biztosan vagy szarul, vagy sehogy nem főzök. mondtam neki, hogy akkor egye meg ő azt a halom kaját, nekem van sajátom (és egyébként sem ízlett :)

a másik a vasárnapok. minden rohadt vasárnap az anyja szoknyáján ült, csak azt nem tudom mi a jó fenét csináltak egész nap. reggel 10kor el, este 6kor haza, én meg malmoztam itthon.


kellett 1 év mire ezek elmaradtak, és mostmár igazi felnőtt férfi lett az emberemből. 24 évesen itt volt az ideje :)

de ha valaki már 34 éves, és még mindig ezt nyomja, az bőven benne van a bolond, nemnormális, úristenmenekülj kategóriában. :)

2012. júl. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mi lett veletek?

Nem tudsz semmit tenni :(

A tanácsom az lett volna, hogy me-ne-külj!

Én 10 évig asszisztáltam, közben gyerekeink születtek, és a párom lassan (nagyon-nagyon lassan) levált az anyjáról. 35 éves korára nőtt fel, látta át a dolgot - addigra tönkre ment a házasságunk, és el is váltunk.

2017. jan. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!