Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy egy terhes nő...

Normális hogy egy terhes nő nem engedi el a férjét 9 hónap alatt egy alkalommal sem barátaihoz a szomszédba?

Figyelt kérdés

Nagyon jó barátunknak most 8 hónapos terhes a felesége. A 8 hónap alatt egyszersem akarta engedni hogy megigyon egy sört, és egyszer sem engedte meg hogy átjöjjön hozzánk a szomszédba kicsit kiengedni a gőzt. Ez normális? Mindenkinél így van? Szerintem mert az asszony nem ihat/szórakozhat, önzőségből nem akarja hogy a férje jólérezze magát..

Párommal beszéltük, ha én terhes leszek, biztos hogy én őt fogom "rugdosni" hogy kicsit kapcsoljon ki a haverokkal, és nem bezárom a lakásba..Ha Ő jólérzi magát, akkor nekem is jobb értelemszerűen..

Mi a véleményetek? Vagy én látom rosszul?

Félreértés ne essék, nem azt mondom hogy minden héten menjen borozgatni, de szerintem havonta egy alkalom belefér...nem??


2009. máj. 15. 15:31
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
81%

Teljesen igazad van!

De mi az, h nem engedte?? Felnőtt ember a férj, nehogy már ilyenekért engedélyt kérjen!

2009. máj. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
76%
En egyetertek veled. Az en ferjem a szules napjan hetvegi horgaszturan volt a haverokkal - mentsegere szoljon, koraszules volt, nem szamitottunk ra. En direkt kuldtem ot, mi elotte (meg most is) nagyon eljaros par voltunk, es buntudatom lett volna, hogy ha azert, mert en mar nem tudok menni (ikerterhes voltam, az utolso 1 honapban mindenfele mozgas nehezkesen ment, inkabb itthon doglottem), o sem menne sehova.
2009. máj. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
73%
Aki terhes és főleg ha a vége felé van már egyáltalán nincs megelégedve önmagával!Kövérnek és csúnyának találja magát és ilyenkor felötlik benne az hogy a párja keres magának egy csinos vékony csajszit.Ha őt is meghívnátok lehet szívesen elmenne és akkor a férje is jól érezné magát és neki sem azon járna az agya,hogy most akkor megcsalja e a párja vagy nem.
2009. máj. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
92%

Természetesen belefér.De miért nem mennek együtt?Azért mert valaki terhes nem kell lemondania mindenféle szórakozásról.Ha eddig is összejártatok,akkor most miért kellene ennek másként lennie?Most a hölgy nem iszik,nem csinál olyan dolgokat ami káros lehet a gyerekére,de ennyi,élhet úgy mint máskor.Különben is,attól,hogy gyerekeink születnek még a barátaink megmaradnak nem?

Csak másfajta szervezést igényel az összejövetel mint előtte,de nem kell azért bezárkózni.De egyébként is normális az is,ha a felek néha külön mennek baráthoz barátnőhöz,nincs ebben sem semmi rossz.Nem értem a hölgyet.

2009. máj. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehet,hogy féltékeny rád,vagy másra?Ha nincs semmi oka,akkor nem normális dolog.A férj mit mond,mivel indokolja az asszony?És Ő miért "fogad szót"?
2009. máj. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
84%
Nem normális. Egy kapcsolat nem arról szól, hogy korlátozom a másik ember szabadságát. Ha nekem a párom azzal jönne, hogy bárhová is nem enged el, helyből kiröhögném. És nekem sem jutna soha eszembe beleszólni, hová megy.
2009. máj. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
86%
Én nem hiszem h ha nagyon akart volna menni a pasi akor nem ment volna. Nem lehet h ő nem akart. Én sose tiltanék meg ilyesmit a férjemnek, pláne ha a szomszédba ugrik csak át...
2009. máj. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A "nem engedi el"-t úgy értem, hogy már napokkal előtte megy a hiszti folyamatosan, majd mindig kitalál valami indokot az utolsó pillanatban (nem érzi jól magát, stb) nehogy a férje elmenjen. A férj már teljesen kivan, tudja ha nekünk igent mond, akkor utána napokig nem szólnak hozzá otthon, megy a lelki zsarolás folyamatosan.


A feleséget sokszor hívtuk, de egyszer sem akart jönni...

"minek menjünk bárhova, jó itthon, inkább Ti gyertek át", stb..

Így ha a férjjel szeretnénk beszélgetni, max akkor tehetjük meg ha átmegyünk hozzájuk...persze nem ihat meg egy sört sem..

Mivel régebben a feleség sokszor bulizott, ivott, ezért én arra gondolok hogy "ha én nem tehetem, más sem, ha én nem érzem jól magam, más se érezze jól magát" miatt nem engedi a férjét át hozzánk.


Nem csak hozzánk nem jöhet el, hanem más barátaival sem találkozhat.Így nem hiszem hogy féltékenységről lenne szó..

2009. máj. 15. 15:46
 9/33 anonim ***** válasza:
73%
Elég gáz, hogy az asszony nem engedi, de még nagyobb gáz, hogy a férje ilyen hülyeségben szót fogad, ehhez nagyon papucsnak kell lenni. Sokan maguk szoktatják rá a párjukat, hogy láncon tartsa őket, aztán meg nyavalyognak egy életen át. Sok embert sajnos felnőttként is úgy kell leszoktatni a hisztizésről, mint a kisgyerekeket, mert ha nem az van, amit ők akarnak, jön a sírás, meg az érzelmi zsarolás. De aki erre vevő, az meg is érdemli.
2009. máj. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
90%

Igazad van, nem egészen normális dolog. Egyébként attól hogy várandós, még a nő is átsétálhat a szomszédba, kicsit beszélget, aztán ha úgy érzi elfáradt, hát hazaballag. A várandósság nem betegség, hanem állapot... én hét hónapos terhes koromig dolgoztam, teljesen úgy éltünk, mind addig, csak beiktattuk a pocisimogatást is :-)))

Szórakozni is voltunk, igyekeztem nem strapás, nem dohányfüstös helyre menni (pl kirándultunk és lecsüccsentünk egy kisvendéglőben, vagy színház). Küldtem én is az "embert", hogy attól hogy bálna lettem és nem bírok annyit mászkálni menjen el rokonhoz, haverhoz, de ő meg nélkülem nem volt hajlandó. (Az volt a mániája, hogy addig lesz baj, míg ő nincs itthon. Hiába mondtam neki, hogy feltalálták a telefont és öt perc alatt ott tud lenni, nem hatotta meg.)

Tényleg, te megkérdezted ezt a barátot, nem-e ő is így van vele? Hogy a párja nélkül nem akar ő sem menni?

2009. máj. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!