Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt legjobb barátnőm és...

A volt legjobb barátnőm és szülei elég nyomulósak, a lány állandóan elmond mindennek, csak nekem nem meri elmondani, mi a baja, egy másik barátnőmnek írogat állandóan, engem szid, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kezd a dolog átmenni zaklatásba,írtam a csajnak egy levelet,hogy négyszemközt beszéljük meg a dolgokat,ha ez az ötlet nem tetszik neki,szálljon le rólam,és ne feketítsen be engem a barátaim szemében.
2012. júl. 31. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Hol itt az összefüggés a szülők nyomulóssága és aközött, hogy a lány téged elmond mindennek?

És, hogy a másik barátnőnek írogat? A szüleinek mi köze ehhez?


Ne haragudj, de teljesen érthetetlen a kérdésed.

2012. júl. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

a szülők akarják,hogy kibéküljünk,ezért van a probléma,ők nem fogják fel,hogy vége a 13 éves barátságunknak,

a lány nem írt vissza a levelemre

2012. júl. 31. 11:46
 3/5 anonim ***** válasza:

nemmer elmondani, h mi a baja


ezek szerint te ne is tudod, h miért szakadt vége egy 13 éves barátságnak? gondolom, azért neked is van bajod vele, különben több mint fura lenne, h ebbe így belenyugodtál...

2012. júl. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem meri*
2012. júl. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hazudozott,átvert...ezt is beleírtam a levélbe,ezért nem is hiányzik ez a barátság
2012. júl. 31. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!