Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elmagyarázni...

Hogyan tudnám elmagyarázni anyának meg apának, úgy hogy ne legyen sértő? .

Figyelt kérdés

...azt hogy, a Budapest TV-n futó betelefonálós jóslások azok nem mondják meg nekik a jövőt, hanem csak átverik őket, és kihasználják az emberek hiszékenységét, hogy minél több pénzt bezsebelhessenek?

Én nem tudom, hogy hogy vehetik ennyire komolyan, egész nap azt nézik, és teljesen beleásták magukat az ilyen ezoterikus hülyeségekbe, és mással nem is törődnek (társasággal például)... :(


2009. júl. 17. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Megdöbbentő, hogy a média kábulatában élnek. Beszélgess el velük erről a témáról, hiszen talán te is tudod, hogy ezekért a hívásokért borsos árakat kell fizetni és többször is hívni kell a számot, mire bejut valaki. Iszonyú pénzeket akasztanak le ezek a műsorok a hiszékeny és már másban nem reménykedő emberektől.
2009. júl. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az nem baj, hogy érdekli őket a téma, engem is érdekel (nem annyira hiszek benne, de leköt, mint egy mese), csak, ha iszonyatos pénz összeg megy el a semmire. :/

Próbálj velük beszélni, hogy nem éri meg, inkább neten írkáljanak ilyeneknek, ingyenes, járjanak ilyen találkozókra, akármi, hátha.

2009. júl. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem ezt nem úgy kell elmondanod, hogy ne legyen sértő.

Csak akkor fognak foglalkozni a gondolattal, ha elég rendesen rájuk szólsz, hogy ez elég gáz.

2009. júl. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Magyarázd meg részletesen az agymosás technikáját.
2009. júl. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt egy film Latabár Kálmánnal, Péntek 13 volt a címe. Egy férj gyógyította ki a feleségét hasonló helyzetből. Elég tanulságos volt ilyen szempontból. És persze vicces, merthogy Latabár.
2009. júl. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

Érdekes lenne megszerezni nekik ezt a filmet. Péntek 13

2009. júl. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!