Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha képtelen vagyok a normális...

Ha képtelen vagyok a normális kapcsolatra emberekkel, akkor párom sem lesz soha?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, nem tudok barátkozni. Mindig volt a sulikban 2-3 lány akikkel együtt "lógtunk" de amikor vége lett az iskolának, abba maradt a kapcsolatunk. A rokonaimmal sem túl jó a viszonyom, egyedül a nagyszüleim akik elfogadnak ilyennek (meg a szüleim voltak ilyenek de meghaltak). Kb nincs kedvem az emberekhez, sokszor úgy érzem kritikus vagyok másokkal, "nekem senki sem jó" mármint nem pasikra gondolok hanem barátkozásra. Így mi lesz velem?


23 éves lány


2012. júl. 31. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
ezzel a hozzáállással egyedül fogsz megöregedni.
2012. júl. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem sincsenek barátaim,volt pár de amikor megismertem a párom akkor elmaradoztunk egymástól.Nem nagyon vannak emberi kapcsolataim,szüleimmel és nagyszüleimmel jól megvagyok de azon kivül senkivel.Van egy párom akivel 7éve házasok vagyunk,ő detto ilyen mint én,igy mi mindig kettesben vagyunk,illetve mostmár 3ban.

Különösebben nincs bajom az emberekkel de nem keresem a társaságukat.

2012. júl. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én is ilyen voltam, és akkor jött ő akinek elsőre meg tudtam nyílni, és kisegített ebből a helyzetből...azóta vannak nagyon jó haverjaim akikre számíthatok...valamint egy kislányom.....


csak kitartás és nyitott szív kell......

Ne engedd elbizonytalanítani magad

2012. júl. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok.Régen nagyon sokan cserbenhagytak és átvertek,ezért nem igazán tudok megbízni az emberekben.Szintén 23 éves vagyok.Nincs túl sok barátom,az utóbbi időben egy ember volt,akihez közel kerültem,mint barát,de mostmár ő sem keres.Lehet,hogy tényleg nem ér rá,mondta is sokszor,hogy nyáron nem lesz szabadideje a meló miatt,remélem,ez a helyzet és nem az,hogy már megint elrontottam valamit.Sokan mondták,hogy elüldözöm magam körül az embereket,mert túl zárkózott vagyok és néha olyan,mint egy süni.
2012. júl. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, valószínű, hacsak nem találkozol személyesen a Grál lovaggal, vagy annak késői leszármazaottai közül valakivel. Ők azon ritka férfiak, akik nagyon-nagyon elfogadóak, megmentenék a fél Világot is, a szeretett nőt is, kimentenék a Pokolból is, ha odakerülne. Pl. ők képesek arra, hogy a tüskék mögött lássák az embert, és ne törődjenek azokkal - hanem mindig csak az emberrel, aki szenved a tüskék mögött.


A tüskéid valamiért kialakultak, és valamiért nem bírod az embereket. Ennek sok-sok oka lehet. Innen, ilyen kevésből nem lehet tudni, hogy micsoda.


Amit leírtál, abból az jön le nekem, hogy a szüleid halált nem sikerült feldolgoznod, és ez bizony vezethez ahhoz, hogy gyűlölöd vagy utálod az egész világot.

2012. júl. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!