Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nincs esélyük normális...

Tényleg nincs esélyük normális kapcsolatra a gyerekes nőknek?

Figyelt kérdés

A barátnőm tavaly tavasszal szült és a gyerek (1,5 éves) apjával nincsenek jóban.

A barátnőm szeretne társat, mert nem akar egyedül lenni, nagyon hiányzik neki egy társ.

Elkezdett nézelődni, de miután megtudták hogy gyereke van, leléptek szépen. neten ismerkedett.

De személyesen is összeismerkedett és helyes elvált harmincas pasassal, aki miután megtudta hogy van egy fia, lelépett...

A barátnőm teljesen önbizalmát vesztette. ahogy ő mondta, leírták.

Tényleg ilyen rossz a helyzete egy gyerekes nőnek?

Tapasztalatok?

Barátnőm 31 éves, és a huszonéves fiúk csak szexkapcsira akarnák őt, a 30-as pasik lennének az ideálisak, de ők csak a huszonéves egyedülálló lányokra buknak, a barátnőmnek esélye sincs...

Akik buknak szegényre, azok az 50-60 év közöttiek, akik viszont az apja lehetnének.


Tényleg gyerekkel lehetetlen a társas élet?


2010. szept. 23. 20:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
dehogyis lehetetlen!!majd jön valaki:D mindenhez idő kell
2010. szept. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

hogy a viharba ne lenne lehetséges!?

csak épp nem a kigyúrt menő, beképzelt bmw-s pasik közt kell nézelődni, hanem a szerény, egyszerűbb ámde intelligens srácok közt, akik már szintén sokat csalódtak, és nem bánják, ha a nőnek van gyereke.


nem egy nőt ismerek, akik kisgyerekkel is találtak párt.

nincs lehetetlen!

2010. szept. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem lehetetlen, csak rossz helyen keresgél. A neten is találhat párt magának, de már az első levélváltásnál tisztázza, hogy van gyereke. Én nagyon sok pasit ismerek, akinek egyáltalán nem akadály a gyerek.
2010. szept. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
17%

Nem könnyű,főleg a gyerek érdekében nem! De nem kellene felelótlenül rossz kapcsolatba gyereket vállalni. Nem kellene eggondolatlanul elválni. Nem kellene a szülés után egyedül a gyerkkel törődni! A házasságot kellene megmenten i,akkor nem lenne magányos a gyerekes nő.

Kevés az a férfi,aki szívesen nevelné 18-20 évig más gyerekét! Ahhoz nagyon kell szeretnie a nőt,hogy megtegye.

Próbálkozni lehet,de a gyerek most már fontosabb! Sokan élnek társ nélkül.

2010. szept. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
17 éves leány gyerekkel ismertem meg a párom, akivel 10 éve együtt élek, és közben össze is házasodtunk. Amikor megismertem az volt az első ha a tehénnel együtt elfogadod a borját is, akkor lehet szó kapcsolatról, ha nem mehet. Elfogadott forjastól.:) Nekem sem jött egyből az első válásom után a lovag. Én 4 évet vártam rá, de jött. Az a négy év volt számomra a feltöltődés, a gyerekkel együtt lenni felhőtlenül, tulajdonképpen csöppent sem zavart, hogy nincs társam. Lehet pont azért jött a fehér ló,és hozta őt.
2010. szept. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem esélytelen, több olyan barátnőm is van, akik másodszor is férjhez mentek úgy, hogy már volt egy vagy több gyerekük.
2010. szept. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy olyan nőt ismerek,akik három gyerekkel találtak párt maguknak és már évek óta együtt élnek,boldogan.Tehát lehet találni.
2010. szept. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
52%

valóban nem egyszerű egy gyermekét nevelő anyuka helyzete egy normális párkapcsolatra, ennek pedig evolúciós okai vannak.

A hímek nem szeretik más utódját nevelni, elég csak az állatvilágban körülnézni: ha új hím kerül az oroszlánokhoz, akkor az megöli az előző hím utódait.

Tudom, hogy nem vagyunk állatok, de genetikailag belénk van kódolva ez. Legalábbis ez a véleményem...

Ugyanakkor vannak kivételek, nálam sem lenne akadály egy gyerek...

Mindenesetre kitartást kívánok a barátnődnek! :)


25/f

2010. szept. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%
Remélem,a jobbakba nem állati gének vannak kódolva...Aki meg csak egy egyszerű hím,az komolyabb nőnek nem is kell.
2010. szept. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, nekem nem ilyen tapasztalataim vannak, igaz, én fiatalabb vagyok a barátnődnél. De én sok olyan huszonéves (mondjuk 25 fölötti) pasival találkoztam már, akinek egy gyerek egyáltalán nem jelentett problémát, sőt.

Igaz az is, hogy én ha emberekkel találkozom, önmagamra sem úgy tekintek, mint egy egyedülálló anyára, hanem szimplán mint egy nőre, ezért az emberek is így tekintenek rám. Nem kapkodok kétségbeesetten a férfiak után, nem akarok minden áron megfelelni, egyszerűen csak önmagam adom, felszabadult vagyok, mosolygós, vidám, és ez bejön a férfiaknak.

Más kérdés, hogy jelenleg nem nagyon van időm és módom ismerkedni, de nem is tartom ezt most annyira fontosnak, megtanultam azt is, hogy élvezzem azt a helyzetet, hogy "egyedül" vagyok, jól érzem magam a bőrömben. Különben úgy gondolom - és ezzel senkit nem szeretnék megbántani -, hogy ameddig egy nő nem tudja teljes értékű emberként kezelni saját magát egyedülállóként, nem tudja magát így is jól érezni, addig nagy valószínűséggel a kapcsolataira is ki fog hatni, hogy nem (csak) azért van együtt az illetővel, mert szereti, hanem azért, mert egyedül nem tud mit kezdeni magával.

2010. szept. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!