Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt a Családi kapcsolatokban...

Itt a Családi kapcsolatokban szoktál ferdíteni?

Figyelt kérdés
Mármint az ilyen kérdés szempontjából lényegtelen információkban szoktál hazudni? Pl nem 34 hanem igazából 3 éves a férjed, nem 6 hanem 7 éve vagytok együtt, stb, hogy ne ismerjenek meg? Vagy nem törődsz ezzel?

2012. aug. 1. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. aug. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyeneket szoktam, igen, pont azért, hogy ne lehessen beazonosítani, ha véletlenül ismerős is ide téved. Pl. ha a kérdés szempontjából nem fontos, hogy milyen nemű a gyerekem, akkor néha azt írom, hogy lány, fiú helyett, vagy ha nem fontos a kora, akkor átírom egy évvel idősebbre, de van, hogy a saját koromat változtatom meg pár évvel, vagy ilyesmiket. Ezt nem érzem hazugságnak, mert a történet szempontjából nem lényeges (vagy pl. az én koromnál bőven elég egy körülbelüli érték, de nyilván nem írja senki, hogy 22 és 26 között vagyok, az meg semmiben nem befolyásol senkit, hogy 25 helyett 24-nek vagy 26-nak mondom magam).
2012. aug. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szoktam, ilyen lényegtelen információkban. régebben mikor az őszinte anonimek védőszentje voltam, ráismert egy barátnőm az egyik válaszomra (elég speciális helyzet volt), aztán azt terjesztette széltébe hosszába, hogy gyk-ezek. (na nem mintha ő nem tette volna ugyanezt:D) azóta van bennem egy kis óvatosság :)
2012. aug. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
"nem 34 hanem igazából 3 éves"????
2012. aug. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:D

4-es, amúgy nem is értem az ilyeneket, mármint, hogy minek kötöttél bele, mikor teljesen egyértelmű, hogy 30 valamennyit akartam írni, csak nyilván elírtam. Mármint, oké, tök jó dolog, hogy okosnak érezheted magad, csak nem értem, hogy neked mennyire érte meg elvesztegetni azt a fél percet az életedből, amikor rámentél a válasz küldésére, meg a control cé vé.

2012. aug. 1. 22:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem :) annyi hasonlóság van!
2012. aug. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, korban 1-2 év eltérést szoktam írni néha, ami végülis a válaszom lényegén nem változtat. Olyan helyre, ahol a kor is fontos, ott nem szoktam változtatni. De amit példának is írtál, sokszor mindegy, hogy mit írok, hogy én 20 vagyok-e, vagy 21, vagy a férjem 25-e vagy 27. Meg ha a szülőknek szól a kérdés, akkor a "szüleim nevében" szoktam írni. Pl. neveléssel kapcsolatos kérdésnél, ha arra kíváncsi a kérdező, hogy meddig engedné el a szülő a 16 éves gyerekét, akkor mintha édesanyám lennék, leírom, hogy meddig engedném el magamat. Mivel már elmúltam 16 egy ideje. Viszont észrevettem, hogyha úgy írom a választ, hogy "Engem 16 évesen eddig és eddig engedtek el...", akkor le vagyok pontozva, mivel a szülőnek szólt a kérdés, és mit képzelek én magamról, hogy mint "gyerek" válaszolok. Bár nem érdekel túlzottan a pontozás, egyszerűbbnek látom így, és az emberek sem morgolódnak.
2012. aug. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen pontosan az eddig felsorolt okok miatt :)
2012. aug. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!