Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adjatok tanácsot? Van ennek...

Adjatok tanácsot? Van ennek így értelme?

Figyelt kérdés

1 éve jöttünk össze a barátommal. Nem tagadom először a külselyébe szerettem bele. Kigyúrt, sármos és számomra tökéletes. Olyan típus, akiért bomlanak a nők.

Teljesen odáig voltam meg vissza, hogy pont velem akar kapcsolatot és érdeklődést tanúsít irányomba.

Én is rendszeresen sportolok, de nem vagyok az a nagyon vékony inkább nőies testalkatúnak mondanám magam. Nagyképűség nélkül mondom, hogy mindig is sikerem volt a férfiaknál.

Aztán párom ahogy én egyre szerelmesebb lettem elkezdte pedzegetni, hogy szerinte fogynom kellene néhány kilót, mert úgy még szebb lennék. Nagyon rosszul esett, nem is miatta hanem talán azért mert az éreztem nem vagyok elég jó..elkezdtem fogyózni. Le is fogytam, de melleim sajnos eltűntek. Azóta azt hallgatom, hogy mennyivel jobb volt amikor még szép nagy melleim voltak.

Meg akarja mondani, hogy mit vegyek fel. Képes lenne felöltöztetni egy olcsó k*rvának. (Mert neki az olyan stílusú ruhák tetszenek, az mellékes hogy ez nagyon távol áll tőlem. stílusosan elegánsan-nőiesen öltözködöm, e semmiképp sem közönségesen..(szerinte)

Ha megyünk valahova előtte be kell mutatnom neki és ha szerinte nem kövérít a ruha akkor mehetünk. De ha nem tetszik neki, addig csesztet amíg át nem öltözöm. Volt már, hogy órákat készülődtem és úgy leszólt mindent, hogy még attól is elment a kedvem hogy kimozduljak.

Amióta együtt vagyunk egy bókot nem kaptam tőle. (Leszámítva az udvarlási időszakot) azt is meg akarná szabni, hogy mit egyek és mikor. (Vigyázzak az alakomra, ha kimarad egy edzés már megszól érte) stb.

Barátnőim szerint nagyon rossz hatással van rám ez a kapcsolat, eltűnt az önbizalmam, kedvetlen vagyok és szomorú. Vágyom párom szeretetére és elismerésére, de lassan kezdem belátni, hogy soha nem fogom megkapni.

Én hiába szeretem őt nagyon, ha ő csak valami mutogatós bábunak néz.

Igazából nem tudom mit szeretnék azzal elérni, hogy feltettem ezt a kérdést, de úgy éreztem meg kell osztanom veletek, hátha valaki volt már ilyen helyzetben és tudna tanácsot adni mire számíthatok.

Megváltozhat vagy jobb lenne minél előbb kilépni ebből a kapcsolatból?

Ezeket neki is elmondtam már, volt hogy sírógörcsöt kaptam hogy nem bírom ezt már tovább vele. Akkor mindent megígér, megígéri hogy figyelmesebb lesz és kedvesebb és elmondja hogy szeret...de úgy érzem ezek csak szavak, semmi nem változik.


2012. aug. 2. 23:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
megmondom neked, mindenkitől azt fogod hallani hogy szakíts vele, mert ez távolról sem hasonlít egy normális párkapcsolatra. a srác egy gyökér. ennyi
2012. aug. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%

a külseLYébe szerettél bele?

Így? LY-vel?

2012. aug. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

2. kösz a kioktatást...gondolom te még soha nem hibáztál!

És külön köszönet, hogy érdemi választ adtál a kérdésemre!

2012. aug. 2. 23:26
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Ne szavakkal,tettekkel bizonyítsa, hogy szeret.

Szerintem egy tárgyként kezel.Amit mutogathat. A TULAJDONAKÉNT kezel, NEM, mint A PÁRJÁT. Nem tisztel. És nem is szeret. Mert ha szeretne nem így bánna veled. Neked szárnyalnod kellene mellette, ha az érzés kölcsönös, nem lehúznia a sártengerbe.. Szerintem nem fog változni, jobban járnál, ha elhagynád. Lehet anyagilag így a jobb, de a lelkeddel fizetnél EZÉRT? Nem érdemel meg TÉGED. Szerintem ez a helyzet. Főleg, hogy fűt-fát igért már és semmit sem tartott be ebből.. Nagyon sajnálom, hogy ebbe a helyzetbe kerültél.. Minél hamarabb szabadulj meg tőle, mert bele fogsz rokkanni és akkor pedig el fog dobni egy nagyobb mellű, vékony derekú plázap*csáért, aki neki pont megfelelő lesz, mert irányíthatja anélkül, hogy bárminemű ellenkezést tanúsítana. Neki nem intelligens, gyönyörű nő kell, hanem egy akaratszegény bábú, aki azt teszi amit ő szeretne. EZ A VÉLEMÉNYEM.

2012. aug. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mostanában nem hagy nyugodni egy gondolat, hogy lehet ő nem is szeret? Lehet, csak mondja hogy ne hagyjam el? Lehetséges, hogy ő nem is tud szeretni, mert csak és kizárólag saját magát szereti?!?
2012. aug. 2. 23:30
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
4. vagyok. Igen ez az "ember" egy önző dög. Bocs.
2012. aug. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem szegediek vagytok, remélem.. Mert akkor lenne tippem is...(4. voltam megint)
2012. aug. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk szegediek! :)

És köszönöm, hogy írtál. Be kell látnom, hogy sok mindenbe igazad van és én sajnos nagyon elfogult vagyok, nem akarom meglátni a nyilvánvalót.

2012. aug. 2. 23:39
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Végül is mi a kérdés?? Hogy elhagyd vagy maradj vele továbbra is??


Inkább enged meg,hogy feltegyek én egy kérdést neked.

-Milyen érzés használati tárgynak lenni?

Amikor nem emberként hanem tárgyként bánnak veled??


Nem kell megindokolnod a válaszodat, elég ha magadban végig gondolod,és akkor talán tudni fogod a helyes döntést is.

2012. aug. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A barátod téged nem a társaként tekint hanem inkább egy kiállítási tárgy vagy számára akivel fel tud vágni az ismerősei,barátai előtt. Szerintem minél hamarabb hagyd el mielőtt még ő cserélne le egy szerinte csinosabb lámyra
2012. aug. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!