Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adjatok tanácsot? Van ennek...

Adjatok tanácsot? Van ennek így értelme?

Figyelt kérdés

1 éve jöttünk össze a barátommal. Nem tagadom először a külselyébe szerettem bele. Kigyúrt, sármos és számomra tökéletes. Olyan típus, akiért bomlanak a nők.

Teljesen odáig voltam meg vissza, hogy pont velem akar kapcsolatot és érdeklődést tanúsít irányomba.

Én is rendszeresen sportolok, de nem vagyok az a nagyon vékony inkább nőies testalkatúnak mondanám magam. Nagyképűség nélkül mondom, hogy mindig is sikerem volt a férfiaknál.

Aztán párom ahogy én egyre szerelmesebb lettem elkezdte pedzegetni, hogy szerinte fogynom kellene néhány kilót, mert úgy még szebb lennék. Nagyon rosszul esett, nem is miatta hanem talán azért mert az éreztem nem vagyok elég jó..elkezdtem fogyózni. Le is fogytam, de melleim sajnos eltűntek. Azóta azt hallgatom, hogy mennyivel jobb volt amikor még szép nagy melleim voltak.

Meg akarja mondani, hogy mit vegyek fel. Képes lenne felöltöztetni egy olcsó k*rvának. (Mert neki az olyan stílusú ruhák tetszenek, az mellékes hogy ez nagyon távol áll tőlem. stílusosan elegánsan-nőiesen öltözködöm, e semmiképp sem közönségesen..(szerinte)

Ha megyünk valahova előtte be kell mutatnom neki és ha szerinte nem kövérít a ruha akkor mehetünk. De ha nem tetszik neki, addig csesztet amíg át nem öltözöm. Volt már, hogy órákat készülődtem és úgy leszólt mindent, hogy még attól is elment a kedvem hogy kimozduljak.

Amióta együtt vagyunk egy bókot nem kaptam tőle. (Leszámítva az udvarlási időszakot) azt is meg akarná szabni, hogy mit egyek és mikor. (Vigyázzak az alakomra, ha kimarad egy edzés már megszól érte) stb.

Barátnőim szerint nagyon rossz hatással van rám ez a kapcsolat, eltűnt az önbizalmam, kedvetlen vagyok és szomorú. Vágyom párom szeretetére és elismerésére, de lassan kezdem belátni, hogy soha nem fogom megkapni.

Én hiába szeretem őt nagyon, ha ő csak valami mutogatós bábunak néz.

Igazából nem tudom mit szeretnék azzal elérni, hogy feltettem ezt a kérdést, de úgy éreztem meg kell osztanom veletek, hátha valaki volt már ilyen helyzetben és tudna tanácsot adni mire számíthatok.

Megváltozhat vagy jobb lenne minél előbb kilépni ebből a kapcsolatból?

Ezeket neki is elmondtam már, volt hogy sírógörcsöt kaptam hogy nem bírom ezt már tovább vele. Akkor mindent megígér, megígéri hogy figyelmesebb lesz és kedvesebb és elmondja hogy szeret...de úgy érzem ezek csak szavak, semmi nem változik.


2012. aug. 2. 23:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

megint én (4.)

ha a környezeted (barátaid) szerint is boldogtalan vagy, akkor tényleg semmi értelme ennek. Mert az ember először csak gondolkozik, de nem biztos, hogy ezt a környezete felé is kimutatja. Te már kimutatod, illetve már éled a rosszat, amit a barátaid észre is vesznek. Ők csak jót akarnak Neked. Ennél sokkal többet érdemelsz. Ne félj attól hogy nem jut jobb, vagy hogy egyedül fogsz maradni. Szedd össze magad és a saját életed éld, ne egy bábúét.. Arra ott vannak a fentebb említett cicababák, akiknek nincs agyuk az élethez és irányítani kell őket...

Nekik semmi egyebük sincs, csak a testük, mely egy idő után... és nem lesz mindig mellettük a pártfogójuk, maradnak egyedül, mert üresek.. Nincs önmegvalósítási kényszerük sem. Nekik elég az, amit ez a "férfi" meg tud adni.. Te nem ilyen vagy! Neked van személyiséged! Nem elégszel meg ezzel, mert többre vagy hivatott...

De ha az elhatározás megvan, nem szabad visszakoznod.. Már többször ígéretet tett és nem tartotta be.. Ez után sem fogja.. Ne engedj a kísértésnek! Ne a könnyebb -de egyben boldogtalan- utat válaszd!

Szorítok érted! :)

2012. aug. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Van az a munka, nem, nem kifejezetten a ku rvákra gondolok, amikor a férfi, pénzért egy alkalomra, bálra, estélyre, fontos vacsorára felbérel jó pénzért egy csinos, dekoratív nőt, aki elkíséri Őt ezekre a rendezvényekre, a párjaként viselkedik s mindenki irigykedhet rájuk. Te pontosan ilyen vagy a barátod számára, csak ingyen s bérmentve.
2012. aug. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Csak ismételni tudom a többieket. Nekem is volt lehúzós, önbizalomromboló pasim, az lett a vége, hogy ő dobott, és a 0-ból kellett újraépítenem az önbizalmam, önbecsülésem. Te ne tégy így! Ne várd meg, míg ő szakít veled, mert csak rosszabb lesz utána. Már most is rossz neked, ez egyértelműen lejön a kérdésedből. Akkor mire vársz? Tudom, mondani könnyű, de hidd el, hogy hosszú távon Te fogsz jól járni, mert így megadod az esélyt annak, hogy találj valakit, aki szeret és elfogad.


Mert hogy a mostani párod nem teszi, az -- gondolom -- nyilvánvaló.


Igen, tudom, szereted, kötődsz hozzá. De magad legyél magadnak a legfontosabb, ne holmi pasi, aki ráadásul még minősíthetetlenül is bánik veled.


Sok sikert a döntésedhez!


27/N

2012. aug. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Pendulum92 ***** válasza:

Az ilyen szépfiúk csak a külsőségekre mennek.A nő csak egy státuszszimbólum a szemükben.Nem szeret téged, csak menőzni akar h neki van egy cicababája.

Nem írtad, de eléggé fiatalnak tűntök.

Az a gond, hogy nincs önbecsülésed.Szerintem hagyd ott, és figyelj magadra, törődj magaddal.Ne másoknak akarj megfelelni!


20F

2012. aug. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

CSak azzal lehet ezt megcsinálni, aki hagyja. Ha nekem a férjem azt mondaná, h nem tetszik a ruhám, csak akkor cserélném le, ha tényleg meg tudja indokolni. Mondjuk ki van bolyhosodva már. Amúgy meg azt mondanám, vagy ebben megyek, vagy egyedül mész és pont.


Ha te mindezt tűröd, sőt, átöltözöl neki, akkor te se vagy jobb, tehát megérdemlitek egymást.

2012. aug. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mit szeretsz te ezen az emberen, kérdező?
2012. aug. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!