Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adnátok tanácsot? Van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok tanácsot? Van értelme folytatni.

Figyelt kérdés

Lassan egy éve vagyok együtt a párommal. Kezdetben minden szép volt, boldogok voltunk, úgy éreztem, ő az, aki mellett le szeretném élni az életem. Ő is így gondolta. Aztán telt az idő, és jöttek a problémák. Rengeteg dolog kezdett zavarni vele kapcsolatban, és ez sok vitát szült. Kértem tőle dolgokat, amik nekem nagyon alapvetőnek tűntek, neki nem voltak azok, olyannyira, hogy nem érdekelte. Vagyis meghallgatott, és aztán nem tett semmit. Én sírtam, ő ígérgetett. Nagyon sokat veszekedtünk. Aztán elmentem egy hétre nyaralni, és megcsaltam. Visszajöttem és elmondtam neki. Mindkettőnket nagyon mélyen megrázott ez a dolog. Végülis úgy döntöttünk, hogy folytatjuk, vagyis szinte ő könyörgött, hogy ne legyen vége, ő meg tud bocsájtani. Nagyon szenvedett, és ettől én is.

Azután egy nagyon szép időszak következett. Olyan volt megint, mint az elején.

De nekem úgy suli, nagyon-nagyon kevés a szabadidőm. Akkor is itthon vagyunk, szinte csak ülünk egymás mellett. Én énekelek, táncolok, verset mondok, bármi, ő meg csak mondja, hogy üljek már le mellé. Ha leülök is csak hallgatunk. Úgy érzem, hogy semmi közös sincs bennünk, nincs olyan dolog, ami őt is, engem is érdekel.

De ugyanakkor nagyon szeretem, nem tudnám nélküle elképzelni, csak ennek így már nem tudom, hogy van-e értelme.


Szerintetek? Érdemes folytatni? Ha igen, hogyan tudnánk javítani a kapcsolaton?


KÖszönöm, aki elolvasta!


2009. dec. 12. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Neked kell tudni. Én is érzem néha, hogy nem beszélgetünk. Ő most nagyon elfoglalt, szinte csak a suli van az életében. Lehet, hogy azért van, mert éppen nincs miről mesélnie. Legalábbis nálunk én igyekszem ezzel magyarázni. Szóval Neked kell tuni.:)
2009. dec. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát én sem tudom. Gondoltam egy kívülálló talán más szemmel tudja nézni. Az a baj, hogy szerintem nagyon különböző emberek vagyunk, és nem tudom, hogy ez áthidalható-e.
2009. dec. 13. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!