Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Surgosen tanacsot kerek! Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Surgosen tanacsot kerek! Van ertelme e miatt idegeskednem?

Figyelt kérdés

Szoval 2eve van baratom. Epp ma reggel ment haza....Van egy vallkozasuk a tesojaval, es az emeleten meg a haverja csaja dolgozik aki mellesleg egy aranyos csaj tenyleg. 10perce csengett a telefonom beleszolt ez a csaj hogy nagyon hianyzok nekik menjek veluk este bowlingozni....baratom kb 50kmre lakik tolem...de hogy eljon ertem. MOndom a csajnak hogy neharagadjunanak de unokatesomnak meg van repedve a csigolyaja (csaj 17 eves) tegnap ota korhazban van...es mivel nem tudtuk h bevittek tegnap igy ma megyunk be hozza beteglatogatoba. Erre a csaj elkezdi hogy de a baratom ugye mehet???

Mi ez hogy mehet?mintha en fogsagba tartanam!!!Amugy meg az az igazsag hogy sehova nem jarunk kulon....se discoba se sehova..nekem barataim sincsenek csak o, es ezzel kb o is igy van bar munkajabol kifolyolag o azert tobb emberrel haverkodik. Ja es kizart hogy a baratom meg a csaj kozt lenne valami mert a csaj el van jegyezve es keszulnek a lagzira. Szoval atadta a baratom a telefonhoz es neki is ugyanezt elmondtam...o meg hat jo akkor majd csorgess meg ha hazaertel en elmegyek veluk.

Na es itt a nagy kerdojel?????KIk azok a veluk??????Mert dolgoztam egy felevig mar kulfoldon es akkor volt egy kiscsaj akivel szorakozott allitolag le nem fekudtek de minden mas volt...es az a csaj is abban a faluban lakik. Meg szoval azota nem nagyon bizom benne. Ha en mennek valahova egyedul nem engedne....Jo oke most nekem nem jo..de epp tegnap emlegettem neki hogy elmennek bowlingozni meg unom hogy csak ulunk bent es mehetnenk legkozelebb valahova es jo lenne mar vegre egy teljes hetveget pentektol szombatig egyutt tolteni de nem csak szeretkezessel....Erre tessek....hat jol kimaradok....o meg nem tenne olyat hogy na a baratnom nelkul nem megyek.Persze ez ok, normalis, de hogy bizzak benne?Ja es akkor en egyedul miert nem mehettem meg a baratnoimhez sem???Na ezt mondjatok meg???Most egesz este idegeskedjem halalra magam???Mert tuti nem 3an mennek!Es meg is avn ram haragudva hallottam a hangjan.21L o meg 25F


2009. okt. 30. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne idegeskedj, és járj el te is a barátnőiddel nélküle. Ha nem tetszik neki, akkor a későbbiekben is bezárva akar majd tartani.. Élj úgy, ahogy te szeretnél, és ne úgy, ahogy egy pasi szeretné, hogy élj.
2009. okt. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Ha emiatt nem is, a helyesírásod miatt én mindenképp feszült lennék!
2009. okt. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elnézést csak gyorsan akartam leirni mindent!Köszi az észrevételt!
2009. okt. 30. 14:07
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

Ne haragudj, de minek vesztegeted az idodet egy olyan fiura, akiben nem bizol meg??? Ha barmit is csinal a srac mogotted, megerdemled!

21 evesen millio alkalmad lenne megismerni egy megbizhato, rendes sracot.

Tudod mikor vesztegetnek egyetlen pillanatot is egy olyanra, akiben nem bizok meg? Ez vicc!

Ugysem lesz ezzel a sraccal komoly a kapcsid, gondolok itt hazassagra, akkor minek vagy vele?

Amugy pedig azt gondoltam, hogy kb. 13 eves vagy. Mert a felfogasod, az irasod...

2009. okt. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerinted normális egy olyan kapcsolat, ahol nem mész/nem mehetsz sehova a párod nélkül? ez annyira gyerekes. Az én barátom is eljár nélkülem bulizni kanbulikra. Megbízok benne, miért ne menne el, nem vagyunk egymás tulajdonai attól, h együtt járunk. És szerintem ez a normális felfogás. Szerintem sokkal felnőttebb és tartósabb is az olyan kapcsolat, ahol nem kell azért könyörögni meg veszekedni h elmehess valahova. Nevetséges, h ilyeneken vitáztok.
2009. okt. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Tanácsot kértem, nem pedig kioktatast ahogy ezt egyesektől kaptam!

Nézzétek, én tudom hogy vannak olyan párok akik egymás nelkül is eljárnak ide-oda, szórakozni. Viszont a mi kapcsolatunk az elejétől igy indult, nekünk ez megfelelt, ha társaságra vágytunk mindig volt kikhez menni, de 2en éreztük igazán jól magunkat bárhol is voltunk. Ennek az lett az eredménye hogy elhanyagoltam a barátaimat miatta....mert ő most kezd talán ráébredni hogy nélkülem is van szórakozás...Természetes hogy elmehet nélkülem, de ha én tenném ezt forditott helyzetben, már azzal fenyegetne hogy keres más lányt magának.

2009. okt. 30. 15:08
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is az lenne a normalis h ha o elmehet vhova egyedul akkor nyilvan te is. Tenyleg azzal van inkabb a problema h nem bizol benne -es ha nem enged el akkor o sem benned? - es igy csak idegesititek magatokat es a masikat. Ezt vhogy meg kene beszelnetek vagy hagyjad a fenebe -ismerek ojan hazaspart ahol a ferfi szinten nem viseli el ha a no nelkule megy barhova is, "mert biztos ismerkedik....". Na de a no meg menne nelkule is de nem kivancsi az utana kovetkezo megjelgyzesekre. Szerinted erdemes igy egyutt lenni valakivel?

Ha nem mozdul ki a kapcsolat ebbol a feltekenykedesbol meg ki kivel mehet el hova es mikor-bol, akkor en leepitenem. Egyutt lenni valakivel azt jelenti h tarsak vagytok de mellette onallo szemelyek/ szemelyisegek.

2009. nov. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Na figyelj, habár én is még csak 21 vagyok, azt biztosan tudom, hogy az olyan kapcsolatok mint a tiétek, hogy maradjunk otthon együtt, ne menjünk sehova, barátaink se legyenek, csak legyünk el otthon mint a befőtt, azt eredményezi hogy egy idő múlva azt kezded érezni hogy kezded megunni ezt, és amig nem javul a helyzet, egyre jobban az lessz hogy a végén már hánysz a másik féltöl akit valaha szerettél, és amikor szakitatok, rájössz hogy istenem a legszebb fiatal éveimet arra basztam el hogy bezárva érezzem magamat, és mikor vége a kapcsolatnak, nem maradnak barátaid se, nem lessz akihez vigaszért fuss.

A barátokat sosem szabad elfelejteni, mert a kapcsolatok fiatalon változnak, de az igaz barát mindég barát lessz.

És addig élvezd az életet amig lehet, és fiatal vagy, ne akkor akard megtenni azt amikor már felnött leszel és családod lessz, sok házasság ezért megy tönkre.

Egy vajdasági fiú.

2009. nov. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem engedi, hogy bárhová is elmenj nélküle, mert birtoklási vágya van... Megjegyzem, legtöbbször a bűnösök tiltakoznak, ha a másik nélkülük akar valahová menni...

A tippem: Ne foglalkozz vele! Sz@rd le a bajait, problémáit, és éld az életed. Ha szakítani akar, hát tegye! Akkor annyit is ért az egész kapcsolat!


-ReapeR-23/F

2009. nov. 2. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Hát ha már előzőleg is voltak nőügyei nem csodálom h nem bízol benne, de így meg mit ér a kapcsolat?

Sztem ezután az eset után egyszer menj el nyugodtan te is nélküle vhova, csak olyan természetesen mint most ő. Akkor majd meglátod mit fog szólni. Ne idegeskedj inkább gondolkodj el h neki mennyit ér ez a kapcsolat veled.

2009. nov. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!