Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondjam meg neki, hogy zavar...

Mondjam meg neki, hogy zavar vagy majd magatol helyre jonnek a dolgok?

Figyelt kérdés
A legjobb baratnomrol van szo,aki unoka tesom is egyben.2eve vagyunk ennyire kozeli viszonyba.Nagyon rendes,aranyos lany.Mindent elmondhatsz neki,o biztos,hogy nem mondja el senkinek.100% meg lehet benne bizni,mindig mellettem alt.KIhuzott a kakibol mar nagyon sokszor.En is ugyanigy alok hozza,ahogy o hozzam.Mindig egyutt mentunk bulizni mindenhova,setaltunk,telefonon feloraig beszeltunk.Azt hittem,hogy ez mindig igy marad.4 honapja van neki baratja,elejeben minden ugy ment,mint eddig,csak nem mentunk egyutt bulizni o a pasijaval ,en az enyemmel.Rosszul esett meg most is ,hogy nem hiv sose magaval bulizni,viszont a baratja baratnoi(mer lanyokkal baratkozik) mindenhova mennek veluk,de eddig meg elegedtem azzal,hogy 7koznap eljott hozzam,vagy telen beszelgettunk,vagy setaltunk,de egy ideje ezek a dolgok is elmaradnak.Nem setalunk,nem is keres,nem jon el.Nem szol,ha egy bulizo helyre megyunk,es,ha ossze futunk ,akkor altalaban csak koszonunk,volt kivetel is,de az ritka.Ha felhivom telen,akkor 1 perc az egesz,mert eszre lehet venni,hogy nincs kedve beszelgetni,neha nem is merem felhivni,mert elszomorom,hogy ilyen.Meg a szulinapomra is ugy kellett rabeszelnem,hogy eljojon.Ha ritkan ossze futunk es meselek neki,eszre veszem,h nem erdekli,nem ,ugy mint regen,mosmar nem ad tanacsot,csak elmondom es kesz,semmitt nem fuz hozza.1x arra gondoltam,h biztos azert van,mert ez az elso baratja,es most szerelmes(bar o azt mondja,h nem szerelmes,csak kedveli) de mindenhova egyutt mennek.19 eves,eddig nem volt pasija,lehet azert viselkedik igy? Nagyon rosszul esik.17 L
2012. aug. 3. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
9%
Sajnos még a legjobb barátságok is szétmennek. Nincs olyan barátság, hogy orokké tart.
2012. aug. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem a pasi miatt van. Megváltozott és elmentetek egymás mellett. Sajnos nagyon sok barátság véget ér, a kamaszkor végével is. Szerintem keress új barátokat, vagy olyan régi barátokat, akikkel már régen nem beszéltél (meg fogsz lepődni azon, hogy ki mennyire megváltozott :) ) Nekem is voltak legjobb barátnőim, akikkel megszakadt a kapcsolat, mert már nem volt mondanivalónk egymás számára :( 1 barátnőm maradt meg. De vannak olyan általános iskolai barátnőim, akikkel meg régen jóban voltam, aztán nem, most meg megint.

29/n

2012. aug. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyeld meg, ha szakítanak a barátjával újra jó leszel neki.
2012. aug. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Finoman mondd meg neki, hogy zavar.
2012. aug. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!