Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz az, hogy a...

Mennyire gáz az, hogy a feleségem a volt sógornőjével levelezget és érdeklődik a régi családja hogyléte felől?

Figyelt kérdés
Az egy hosszabb kapcsolata volt, de nekünk meg azóta már született gyermekünk is, mégis olyan mintha azok hiányoznának neki. Ha meg szóba hozom akkor egyből jön az acsarkodás, hogy neki már a múltat meg kell tagadni? Én is kibírom, hogy nem írok az exeimnek se a családjuknak.
2012. aug. 3. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

AZOK???

Ez szép volt, emberekre azt mondjuk, hogy ŐK.


Nem tartom gáznak, az élete része volt és nem az exével levelegzet, tehát nem akar tőle semmit. Miért fáj az neked, hogy jóban van az exe családjával? Azért, mert te nem vagy a te exeddel és a családjával jóban, azért másnak sem szabad?

2012. aug. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

hát nézd, ennek sok oka lehet, ennyiből nem láthatunk a párod fejébe. lehet, h ténmyleg jó viszony maradt közöttük, megszerették egymást, de a párja már nem jelent neki semmit. ezzel semmi baj sincs. az is lehet, h titkon még mindig a volt párjáról ábrándozik (csak nem meri közvetlenül őt keresni), talán még szereti is és úgy gondolja, h ő volt számára a nagy ő. ez valóban probléma, ha így van, okkal aggódsz. de mi nem tudjuk, h melyik vonatkozik rá a kettő lehetőség közül. és talán te magad sem...


amúgy tényleg "ők", és nem "azok". ez nekem is szemet szúrt

2012. aug. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocs! ŐK
2012. aug. 3. 23:19
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
én is szoktam levelezni a volt barátom húgával mert jó barátnők lettünk, szeretem a lányt, de az exen már túlléptem
2012. aug. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én meg exel is szoktam beszélgetni. Azért mert ex, még nem az ősellenségem, lehetünk jóban.
2012. aug. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha elválnék a férjemtől (remélem ez sosem történik meg), biztosan én is tartanám a kapcsolatot a sógornőimmel, nagyon szeretem őket!
2012. aug. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!