Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért törvényszerű az, hogy...

Miért törvényszerű az, hogy összeköltözzünk?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok a párommal és mindenki ezzel jön. A mi helyzetünk azonban kissé rendhagyó,mivel én nagy állatbarát vagyok,van is 4 kis kedvencem,a párom viszont allergiás az állatszőrre.Nekünk ez a helyzet megfelel,mivel tudja,hogy állatok nélkül boldogtalan lennék és mindentől függetlenül ő is szereti őket.Az ismerőseim szerint ez nem komoly kapcsolat ebben a formában és úgyis szakitás lesz a vége.

Szerintetek is?


2012. aug. 4. 14:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%

Esetleg az állatokat elhelyezni egy másik helyiségbe, akkor úgy megoldható. Vagy a szüleidnél hagyod és meglátogatod őket...

de ha nem lehetséges, én nem költöznék össze.

2012. aug. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Ennek így szerintem sincs jövője. Meg akkor most mi lesz? SOha nem fogtok összeköltözni?
2012. aug. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
Most akkor addig nem költöztök össze, míg él a 4 állatod? Ennek szerintem sincs így jövője.
2012. aug. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
11%
azt szokták mondani, ahány ház annyi szokás. ha nektek ez megfelel akkor, miért foglakozol azzal, hogy mások mit mondanak? Szerintem az a legrosszabb, ha vannak az embernek jó akarói, hiszen ők tényleg jót akarnak csak hát ami nekik jó nem biztos, hogy másnak is. Az a legfontosabb, hogy magaddal tiszztában legyél, az érzéseiddel, gondolataiddal és persze azzal, hogy mi a párod véleménye, érzése ezzel kapcsolatban. Nektek jó így? Akkor nincs probléma, hiszen nincs semmire álltalános igaszság. Vagy azok szerint akik azt mondják hogy ez nem komoly kapcsolat és és szakítás lesz a vége azok még sosem tapasztalták, hogy olyanok akik együttt éltek szakítottak?! nos ugye, hogy ez ebben a formában nem igaz. Szóval csak rajtatok áll/bukik, hogy fog-e működni a dolog.
2012. aug. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
A 4. válasz olyan volt, mint valami olcsó horoszkóp. Hosszú, de semmitmondó.
2012. aug. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
20%
4. válasz miért is olyan? azért mert azt mertem tanácsolni, hogy ne mások véleményével foglalkozzon?
2012. aug. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kapcsolatotok megérik az összeköltözésre, akkor tök mindegy hogy van e állatkád, vagy nincs. Ha valóban szeretitek egymást, és együtt akartok élni, akkor ez nem is lehet kérdés. Mindent meg lehet oldani, mi is megoldottuk, csak akarni kell. Mivel felmerült benned ez a kérdés, még nem vagytok készek az összeköltözésre. Ha szeretem a párom, akkor szeretem az állatkáját is, és fordítva is így van.
2012. aug. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha kutyusod vagy macsekod van, akkor esetleg összeköltözhettek kertes házba, és a kedvencek lehetnek az udvaron, vagy alsó épületben.

Ha rágcsáló, papagáj...akkor ők lehetnek egy külön nekik fenntartott szobában, ahova a párod nem megy be.


Viszont ha valóban nektek így megfelel, külön élve, ne foglalkozz mások véleményével. Majd úgyis ti fogjátok érezni, mikor érett meg a kapcsolatotok az összeköltözésre. Majd akkor elő lehet venni a fenn írt lehetőségeket, de sajnos valóban lehet a vége a szakítás is, ha véletlen mégsem megy olyan zökkenőmentesen ahogyan most elgondoljátok, ha esetleg akkor már valamelyikőtök nem lesz annyira belátó a másikkal szemben. De ne így legyen...

2012. aug. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
47%
Miért ne lenne komoly kapcsolat? Én sem fogok összeköltözni senkivel csak majd a férjemmel. Ez csak most lett divat, ettől még lehet komoly a kapcsolat.
2012. aug. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
44%

Furcsa helyzet, az biztos, és azzal egyet is értek, hogy nem törvényszerű az összeköltözés. Én sem költöztem soha össze senkivel, és szerintem nem is fogok, csak ha megesküszünk. (nem kérek kérdéseket)


Viszont azért az picit furcsa nekem, hogy ilyen módon az állataidat előbbre helyezed a barátodnál. Én is felteszem a kérdést, hogy mi van, ha mondjuk 15 évig fognak élni az állatkák? Akkor 15 évig nem lesz közös háztartásotok?

2012. aug. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!