Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátom hogy távolod...

A legjobb barátom hogy távolodhatott el így tőlem? T-T

Figyelt kérdés

Én fiú vagyok, ő lány. Kiskorunk óta a legeslegjobb barátok voltunk. Mindent tudtunk a másikról, soha nem beszéltük ki a másikat a háta mögött. Szinte testvéremnek tekintettem őt. Számtalan közös nagyonjó élményünk volt.

De most mivan??


Van egy barátja, és barátnői. Ha én nem érdeklődöm, hogy miújság van vele, enyhén mondva le se szar. Gondolhatjátok, mennyire jó érzés is ez...^^"

Amikor szinte a testvéred volt, többet tudtál róla, mint magadról, erre ő ennyire eltávolodik tőled.


Ha kitalálom, hogy találkozzunk, vagy beszélgessünk kicsit, mindig leráz, hogy dolga van, megy be a városba, stb...

Hogy lehetséges, hogy ennyire megváltozott? Nem tudom elhinni. lehetetlen.

Néha eszembe jutnak a közös élmények, és kijön a könny a szeméből fiú létemre, hogy milyen jó is volt, de már vége. Olyan, mondta meghalt volna. Sőt. rosszabb. Látszik rajta, hogy nélkülem is nagyon boldog....

Ő lány, ezért sok barátnője van, de nekem nincs más. Haverjaim is alig-alig vannak. Senkiben nem fogok annyira megbízni, mint benne!

Van ötlete valakinek, hogy mit tegyek? egyszerűen csak vagyok magamnak. nem tudok mit kezdeni ezzel, felemészteni meg pláne hogy nem tudom.


(Mellékesen annyit mondok, hogy még gyerek vagyok... 13 éves.)


2012. aug. 5. 21:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

5. & 8.

Nem a külsőre értettem.

De küldj ha gondolod.

2012. aug. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ha a lány is annyi idős mint te, akkor abba a korba ért amikor már nem csak a barátot keresi egy srácban, hanem a szerelmet is. 13-15 éves kor között a lányok nemileg kicsit érettebbek, mint a velük egyidős srácok. Olyan gondolataik kezdenek lenni, amiket nem akarnak már megosztani a régi jóbarát sráccal, mert ők már a kinézett menő sráchoz vonzódnak.
2012. aug. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy ő fél évvel fiatalabb nálam. Soha de soha nem voltunk szerelmesek egymásba. ez biztos.
2012. aug. 5. 22:10
 14/19 A kérdező kommentje:
Tessék, egy kép rólam... [link]
2012. aug. 5. 22:20
 15/19 anonim ***** válasza:

A kép alapján teljesen jóképű srác vagy. Gondolkodj azon hogy csak beszélgetni esik-e jól vele, vagy testileg is vonzódsz hozzá (ölelés, puszi,...). Ha testileg is, akkor szerelmes vagy belé!


Ez esetben próbáld meghódítani a szívét, hogy érdekesnek tűnj menő srácként kell viselkedned (kezdj el olyan sportot, amiben eredményes tudsz lenni; haverok közt próbálj "csapatkapitány" lenni; figyelj oda az öltözködésedre; illatszerekre; legyél magabiztos; többi csajnak bókolj...)

2012. aug. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
istenem, de édes kisfiú vagy :)
2012. aug. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm...

Amúgy nem vonzódom hozzá sem szerelmileg, sem testileg.

nem vagyok szerelmes belé.

Csak annyira jó volt, hogy volt egy igaz barátom, aki nem beszélt ki a hátam mögött másoknak, és akivel meg oszthattam mindent. De neki már ott van a barátja...

2012. aug. 5. 22:59
 18/19 anonim ***** válasza:

az első vagyok, nem megbántani akartalak, csak próbáltam levonni a következtetést.


Amúgy édes srác vagy, ne pazarold az idődet olyanra aki nem érdemel meg. Sem most. se máskor :)

2012. aug. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
30%
Egy nőnek a f*sz mindig fontosabb mint egy barát.Ez csak természetes
2012. aug. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!