Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekkorunkban molesztáltam...

Gyerekkorunkban molesztáltam a testvérem és nagyon nagyon megbántam lelkiismeretfurdalásom van mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hozzá tartozik hogy apám mióta eszemet tudom vert minket (ez nem mentség akar lenni) én 11 éves voltam ő meg 3 évvel fiatalabb és nagyon megbántam nagyon sokszor eszembe jut.

2012. aug. 6. 01:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha emlékszik rá ő is, beszéljétek meg. Ha nem a bűntudatod feldolgozásában egy pszichológus segíthet.
2012. aug. 6. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mivel molesztáltad?
2012. aug. 6. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
megetted előle az uzsonnáját? :@
2012. aug. 6. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%

Hú...Ha ez komoly,akkor.... :(

Hány évvel ezelött történt ez a dolog??

Akkor a testvéred 8 éves volt.Biztos,hogy emlékszik rá.Ilyet hülyeség is volt írni.

Ha ez kitudódik bármi is lehet belöle.

Testvéred nem szólt a szüleiteknek??

Hány éves vagy?

2012. aug. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%

de hogy molesztáltad?

én a nővéremmel mikor 5 éves voltam meg ujjaztuk egymást.

gyerekkoromban nagy bűntatod érzetem hogy ezt csináltuk úristen azt se tudtam mg akkor hogy mi az hogy szex nem hogy ezt csináljuk.. de már nem nagyon érdekel a dolog

2012. aug. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17L
2012. aug. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Én is csináltam ilyet, és nekem is szégyen így utólag. De tudni kell ezen túllépni. Ha olyan a viszonyotok, megbeszélhetitek - ha meg nem olyan, akkor dolgozz rajta. (Ez utóbbi egyébként csendes vezeklésnek is jó lehet.)
2012. aug. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A 17 éves lány nem semmi!


Azért az is fontos, hogy hogyan molesztáltad? Velem szerencsére nem volt ilyen, eszembe sem jutott volna. Én mindig csak elkalapáltam a húgomat.


23/L

2012. aug. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt kár kiírnom, hogy emlékezhet-e az akkor 8 éves gyerek, mivel, ha olyan szörnyű volt a dolog, a tudatalattijába zárhatta, és nem tud róla.
2012. aug. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Engem a nővérem molesztált, de megbeszéltem vele (én hoztam fel) és megbocsájtottam neki (minket rokon vert és molesztált szóval megértettem azóta az ő helyzetét is).
2016. júl. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!