Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értethetném meg végre...

Hogyan értethetném meg végre a párommal, hogy a szülei kihasználják és amíg hagyja magát ki is fogják?

Figyelt kérdés
Ő is sokszor dühös rájuk, veszekszik velük, de ennek ellenére mindig ad nekik pénzt, még akkor is ha így teljesen lenullázódik a számlája. Eleinte azt hittem, hogy majd belátja, hogy mi a helyzet és megpróbál változtatni, de mostanra úgy tűnik, mintha nem akarná észrevenni a tényeket.
2012. aug. 6. 08:24
 1/6 A kérdező kommentje:
A szülei nem dolgoznak, pedig egészségesek, de valami indok mindig van, hogy miért nincs munka. Az anyukája legalább próbálkozik, de az apja már csak élvezi a semmittevést.
2012. aug. 6. 08:26
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
költözzetek el egy időre mert az ilyen szülők NEM szülők akik csak a pénzünkért mennek "szeretni" a gyereküket...
2012. aug. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Engem is bosszant, amikor úgy érzem, hogy páromat kihasználják. Ilyenkor azzal nyugtatom magam, hogy tisztában vagyok vele, hogy én is mindent megteszek a szüleimért. Lehet, hogy neki is kihasználásnak tűnik. Meg amúgy is úgy vagyok vele, hogy ott segítsen, ahol tud.
2012. aug. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Én is csak akkor vagyok jó, ha van pénzem. :(
2012. aug. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szerencsére nem velük élünk.

Igen, ha gond nélkül tudná őket segíteni akkor nem is lenne baj, de hogy az utolsó Forintját is kisírják tőle, az szerintem már gusztustalan.

2012. aug. 6. 10:27
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha saját magáért nem áll ki, még mindig rávehetnéd, hogy érted megtegye.
2012. aug. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!