Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális dolog...

Szerintetek normális dolog hogy anyámnak legalább 40-45 percig tart egy reggeli?

Figyelt kérdés

Szerintem nem,nekem 10 perc előlészületekkel együtt úgy ha nem sietek.Rendkívül bosszant ezzel a szöszmötöléssel,szerintem hallgatózik közben azért tart ennyi ideig.

A szertertás teafőzéssel kezdődik és diszkrét pocelán csörömpöltetéssel(20 perc kb).Ezután jön a gondos vitamin szelektálás(5-10 perc)Aztán hűtő nyitogatás-csukogatás(10 perc)Végül újságolvasással és tea kevergetéssel egybekötött csendes nyamnyogás-kb 20-25 perc.Ez megy minden nap.Csak szerintem bosszantó ez?



2012. aug. 7. 18:17
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Nem saját háza,de nem erről van szó.Nem szoktam szóvá tenni ezt az egészet csak valahol idegesít az egész.Én nem így eszek és senkit nem láttam rajta kívül ennyit vacakolni.A porcelán csésze alatt porcelán alátét van meg minden.Nekem van egy bögrém aztán kész,2 perc alatt megiszom a tejet belőle és annyi.
2012. aug. 7. 18:36
 12/31 anonim ***** válasza:
79%
1st world problems :D
2012. aug. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
82%
hát nem vagyunk egyformák. Neki ez biztos szertartás. Nem ellened irányul, biztos nem akar bosszantani, de az idősebbek már nehezen változnak. Inkább próbáld megérteni, anyád, szeret, nézd el neki.
2012. aug. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Lehet hogy túlreagálom,majd megpróbálok nem figyelni rá mikor elkezd enni.
2012. aug. 7. 18:40
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

1.)Te nem vagy normális. Az ember hangosan horkol.. jó hangosan, nyilván hallják mások is. Ne is beszéljünk még többet, hogy ki hallgatózik. Itt ecseteled, hogy milyen zajok jönnek a konyhából, meg nem hallasz semmit... Érdekes.

2.)Mi az, hogy 45 perc vacsora sok meg reggeli? Ez totál normális idő, nehogy már te szabd meg. Költözz el ha ennyire zavar, aztán ha lesz saját lakásod, ahol egyedül élsz ott te hozod a szabályokat.


Keress magadnak saját problémát, ne a másikra akaszkodj rá. Szegény anyád remélem nem tudja, hogy valójában milyen a gyereke... Tegyél fel még három kérdést róla, kit érdekel ha magánügy? Erre való ez az oldal másokat kibeszélni a hátuk mögött.

2012. aug. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ráér, szeret kényelmesen enni, megvan a maga szertartása az evéshez. Így esik jól. Miért gondolod, hogy jobb 10 perc alatt betömni a kaját? Az mitől normálisabb? Nekem a szöszmötölős szimpatikusabb.
2012. aug. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
istenem bár nekem is ekkora gondjaim lehetnének...pasi vagy?
2012. aug. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
82%
Az apum ugyanilyen,mindent ilyen akkuratus szöszmötöléssel tud végezni,még akkor is ha siet!! Baromira idegtépő amugy ha együtt laksz vele,most mar csak mosolygok rajta és tudom hogy egyszer nagyon fog hianyozni a szöszmötölése,de tudom miről beszelsz! :-)
2012. aug. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
67%
Utolso vagyok,sőt amugy ő bele sem fér azt hiszem a 45 percbe,neki leginka 1-1,5 óra,ez idő közben csak 15 perc amég kevergeti a kávét a fém kanállal a BÁDOG bögrében....:-D És akkor még nem beszéltem a fürdésről,és arról ha ne adj isten valami el szeretne pakolni,mert az tuti 20 perc zacskó csörgést jelent! :-)
2012. aug. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
15-ös nem szabtam meg neki,szóvá sem tettem,mondtam már.nem kibeszélés ez hanem csak kiváncsi vagyok rá nem kényszerbetegség lehet-e ez esetleg.Én nem hallgatózom csak hallom a zajokat,ő viszont nagy csöndben van evés közben-miért ha nem hallgatózik?Én ha felkeltem nem ülök 20 perceket mozdulatlan csendben miközben előttem a kaja.Ha rendesen enne meg sem hallaná a horkolást,szerintem ki van rá hegyezve.
2012. aug. 7. 18:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!