Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám álandóan lecsesz...

Anyukám álandóan lecsesz otthon valakit. Ez normális? Bővvebben lent

Figyelt kérdés
Anya vagy engem vagy a nővéremet baszogat. A nővéremet már elkergette a világból!!!!! :-( de én most készülnék megszökni mert én sem bírom. 12/l szerintetek jól tenném?

2012. aug. 9. 00:16
 1/10 anonim ***** válasza:
hogy érted, hgoy elkergette a világból? És mit értesz cseszegetés alatt?
2012. aug. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van kihez menned? Nagymama apa?ilyenre gondolok. Mondasz egy két dolgot amit csinál? Jó ha pricibe irsz.
2012. aug. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én anyám is folyton "b*szogat", és többnyire azért mert elképesztő hogy a bátyámmal mennyire hasonlít a személyiségünk, és éppen ezért anyám folyton olyasmivel kapcsolatban oktat ki amit tudok, mert a tesóm hibáiból megtanultam, de az anyám őt látja bennem, pedig annak ellenére hogy mennyire hasonlítunk, igencsak nagyban különbözünk. (Tulajdonképpen annyira különbözünk mint amennyire hasonlítunk) Én egyszerűen vagy figyelmen kívül hagyom vagy kimondom amit gondolok.
2012. aug. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Úgy kergette el h a nővérem már amerikában és mindenhol volt
2012. aug. 9. 00:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Amúgy igaza van az előttem hozzászólónak. Van apukád vagy nagyszüleid akikhez mehetsz akkor menj oda.
2012. aug. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hány éves nővéred? Ki fizette az útjait? 12 évesen szülői beleegyezés nélkül elvileg nem költözhetsz el. Apukáddal milyen a kapcsolat? Együtt élnek vagy elváltak a szüleid?
2012. aug. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát valahol meg tudlak érteni engem anyám évek óta cseszeget. Már én is mennék ha volna rá lehetőségem.

Megbolondult az összes 30-50 év körüli nő!

2012. aug. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
En is azt ereztem neha hogy anyukam folyton mindenbe belekot meg ilyenek, de eszembe nem jutott volna hogy elszokjek otthonrol, foleg NEM 12 evesen. Csak gondolj bele hogy attol fuggetlenul hogy "cseszeget" meg szeret. Nagy hulyeseg lenne szerintem 12 evesen "elszokni", ahoz meg kicsi vagy.
2012. aug. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
96%
Mi miatt "cseszeget"? Csak úgy, szórakozásból, vagy oka is van? Szerintem te simán csak a lázadó tinikorban vagy. Majd elmúlik. (A válaszod 0%-ban hasznos, már előre látom:)
2012. aug. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Előzőnek: képzeld már a 4es dogáimért is lecsesz!!!

(én meg látom h a válaszod -10%ban hasznos)

2012. okt. 29. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!