Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szereted az anyósod?

Szereted az anyósod?

Figyelt kérdés
Ha nem/igen mi az oka?
2012. aug. 9. 12:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Igen.

A gyerekünk születése után próbált mindenbe beleszólni, de ez lecsengett. Ha kell, jön és segít. Ha neki kell valami, nem követelőzik, szépen megkér minket. Nem veszi természetesnek hogy a fia ugrik amikor ő úgy kívánja.

2012. aug. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Igen. Alapvetően jóindulatú, anyagilag is támogatott minket, míg nem jöttünk egyenesbe.
2012. aug. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Igen.


Bár olyan mintha két külön bolygóról jöttünk volna kijövünk egymással.10év alatt még egy kis vitánk sem volt.Én elfogadom őt ő elfogad engem és tiszteljük a másikat.

2012. aug. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Igen, nincs vele semmi bajom. Nem is találkozunk sűrűn, de nem is az a minden lében kanál-típus. Megvan a maga dolga, katonaságnál dolgozik, ellátja a háza körüli teendőket, állatok, kert, ilyesmi, szóval a saját dolgaival van elfoglalva. Ha megyek hozzájuk sütit süt, mindig csomagol nekem külön, ha csak párom megy, akkor is mindig küld direkt nekem külön sütit, vagy anyukáméknak pálinkát, kolbászt, tojást, hurkát, húst. Nekünk is mindig küld otthoni kaját, ha megyünk mindig direkt több adagot főz, hogy tudjunk vinni. Meg aranyos, nem szól bele semmibe, beszélgetni is lehet vele, tényleg nincs vele semmi baj.
2012. aug. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%
ÁÁÁÁÁ igazi banya..Utálom!!! Csak neki lehet igaza,csak az jó amit Ő csinál ááá ez nem igaz,ki nem állhatom !
2012. aug. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
törvényesen nem anyósom, de a barátom édesanyja borzasztóan kedves, nem szól bele semmibe, és gondolom nem is fog a jövőben sem. egyszerűen nem olyan típus. én szeretem.
2012. aug. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Igen.

Állandóan veszekedtünk, de nagyrészt vitáztunk, és fel sem tűnt, hogy mennyire szükségem volt egy ilyen makacs idősnőre, aki kiváló vitapartner, amíg el nem váltunk a feleségemtől. Mostmár kezd hiányozni.

2012. aug. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ex-anyósomat nagyon szerettem. Ő volt a világ legjobb asszonya...

A mostanit meg utálom. De ő is engem. Minden nap nálunk ebédel és kritizálja a főztömet. A ház berendezését, a macska lakásban való bentlétét, a szőrmés szőnyeg rosszuli fésülését egyszóval mindent... Egyszer már nem bírtam és megmondtam neki,hogy akkor tessék hazafáradni. Erre én lettem a legszemetebb nő a földön.

2012. aug. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Igen szeretem, mert nagyon rendes, mindig segít soha nem szól bele semmibe, imádja az unokát.
2012. aug. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen igen. Még nem az anyósom, de jövőre lehetséges, hogy az lesz:)

Rendes asszony, bár néha be nem áll a szája, de ez legyen a legkevesebb:)

Nem szól bele semmibe, segít, amiben csak tud.

2012. aug. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!