Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szereted az anyósod?

Szereted az anyósod?

Figyelt kérdés
Ha nem/igen mi az oka?
2012. aug. 9. 12:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
igen. Egy bajom van vele, iszik :( nem agresszív abszolút szerencsére, csak lefekszik és alszik. 1 pohár bor megárt neki, csak alig 40 kiló, magát is és a családját is tönkreteszi :(
2012. aug. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nem,de nem is utálom.

300km-re lakik,évente kétszer 2 napra elviselem :)

2012. aug. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Amiket hallottam róla, az alapján igen, szeretem. Kár, hogy nem ismerhettem. :(
2012. aug. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem találkoztam még személyesen vele. Elmondottak alapján nem a legjobb anya. De ez persze csak az egyik oldal véleménye :) Szóval eddig nem igazán kedvelem, de személyes találkozás után lehet megkedvelem.
2012. aug. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Igen. Alapvetően. Kicsit nehézkes termézete van, nem vagyunk éppen baráti viszonyban, nem annyira kommunikatív, de jól megvagyunk.
2012. aug. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Igazából nem ismerem. Nem sok vizet zavar, kb 2-3 havonta felhívja a páromat, hogy elmesélje mindig ugyanazt. 3 éves lesz a gyerekünk, még csak fényképről látta annyira érdekli az unokája és a saját fia is. Pedig 150 km nem a világ. Meghívtuk nem egyszer, nem élt a lehetőséggel. Hát akkor nyaljon sót :) Szóval nem, nem szeretem az anyósomat.
2012. aug. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nem!


Állandóan locsog! De olyan értelmetlenségekről...itt lakik 3 utcára és minden reggel bejön! Akkor én akárhogy is de találok magamnak munkát! A párom megért engem! xD

2012. aug. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Az elején kedveltem anyósom és apósom is. Az unoka születése után, meg egyformán megutáltam mindkettőt! Most ott tartunk, hogy apósom rég túltett anyósomon! Egy akkora bunkó az apósom, hogy mutogatni kéne! Kijelöltük a határokat nagy nehezen, azóta max. a hátam mögött mondják a hülyeségeiket...
2012. aug. 14. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

16-osnak


És Ti nem tudnátok meglátogatni?

2012. szept. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!