Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasok, párkapcsolatban...

Házasok, párkapcsolatban élők: úgy érzitek, hogy valóban a párotok számotokra az Igazi? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 15:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen. Azért mentem hozzá.
2012. aug. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Természtesen igen!
2012. aug. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem, mert nem ismertem igazán a természetét, amikor hozzámentem és a gyerekeim miatt végig mellette maradtam, de most már elegem lett belõle a végsõkig.Azt hiszem az igazit eldobtam magamtól!

Ez van!

2012. aug. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Igen. Vannak apró hibái, de azok abszolút beleférnek.
2012. aug. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Igen, ő az, akire mindig is vágytam. Mindketten lecsillapodtunk és tiszába jöttünk a házasság kötelmeivel. Életünk már eggyé forrt. Bennünket már csak a halál válaszhat el egymástól.
2012. aug. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
3as! mi lett a baj vele?
2012. aug. 9. 15:44
 7/16 anonim ***** válasza:

Én úgy érezem,de a párom nem és szerintem ez az egyik ok,amiért nem vesz el feleségül.Élettársak vagyunk évek óta,de ő házasságot nem akar.Nekem ebben az egy dologban nem ő az igazi,mert én házasság-párti vagyok,ha lehet így fogalmazni;de minden másban számíthatok rá.

Aztán majd meglátjuk,mert én igenis szeretném úgy bemutatni másoknak,hogy a férjem..(az élettársam kifejezést nem szereti,de nem a barátom,annál több és azt mondja,hogy párja meg a zokninak van szóval én a nevén mutatom be.)

2012. aug. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
igen :) bár azt hiszem, nem vagyok már szerelmes, de ő tökéletesen megfelel nekem, szeretem és ő is engem. Soha senkiért nem hagynám el :) számomra ő a tökéletes, bár apróbb hibái vannak, de az én "apróbb" hibáim mellett ezek eltörpülnek :)
2012. aug. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Hogy mi lett a baj vele?

Teljesen kifordult önmagából!

A legnagyobb hibája tökéletesnek tartja, tartotta magát, a hibáit sohasem ismerte el, határozatlan,gyerekes, naiv, stb.Ami az õ hibája azt is rám háritotta, egyszerûen egy idõ után azt vettem észre, hogy bármennyire is alkalmazkodom hozzá annál többet akar.Ez olyan, mint aki sohasem akar jól lakni,annyira üres a gyomra.

Na és szemrebbenés nélkül tud hazudni, ami nálam kiveri a biztositékot!


Nehéz leirni!

2012. aug. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy mit jelent pontosan az a kifejezés: 'igazi'.

De a vőlegényemmel nagyon boldog vagyok, már most ketten is érzem, hogy egy igazi családot alkotunk, és maximálisan bízok benne, hogy annak idején remek apa lesz belőle, belőlem pedig - részben miatta - jó anya.

Rendkívül jó és megbízható ember, remek társ, és mindenben mindig számíthatok rá, ahogy ő rám.

Ugyan csak két éve élünk együtt, de ezalatt már annyi minden összejött, annyiszor kellett bizonyítanunk, hogy nyugodt szívvel mehetek hozzá, úgy érzem.

2012. aug. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!