Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ennyire fontos a közös érdeklődési kör egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok. Három héttel ezelőtt azzal az indokkal szakított velem a párom, hogy 7 és fél év után rájött, nem egyezik az érdeklődési körünk. Sem zeneileg (én alternatív rock, rock, jazz, ő majdhogynem mindenevő, kivéve az általam kedvelteket), sem könyvileg, sem sportban, sem gondolatokban, sem élmények megélésében, világlátásban, sehogy... Megunta, hogy én alaklomadtán eljárok koncertekre, és azt is, hogy ilyen baráti társaságba csöppentem a közelmúltban. Leginkább a különböző zenei ízléssel magyarázta a szakítást, hogy életvitelileg, életérzésileg mást adott nekem ez a fajta zene és életstílus. Ez egy viszonylag hosszú lefolyású dolog volt, majdnem 2 évig tartott, mire ráeszmélt, hogy mi tulajdonképpen teljesen különbözünk, nincs miről beszélgetnünk, nincsenek közös témáink, vagy csak ritkán. Voltaképpen gimnazista korunk óta együtt vagyunk, azóta mindketten sokat változtunk, csak arra lennék kíváncsi, hogy ez egyfajta tendencia? Borzalmasan elkeseredett vagyok. Ez egyben azt is jelentené, hogy hasonló érdeklődési körű (főként zeneileg) fiúk társaságát keressem? És akkor a másik probléma: hol találom őket? Nyilván koncerteken-érkezik majd a válasz, én mégsem tudom, ott hogyan kell ismerkedni igazán.
2010. júl. 24. 00:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem szakító ok,de lehet zavaró.Én imádom a sportokat,többet is űzök,az előző barátnőim között volt úszóbajnok,fitness versenyző,a mostanit viszont a futásra sem bírom rávenni,nemhogy versenysportra,és ez néha engem is zavar.

De nem adom fel,már kinéztem egy klassz szobabiciklit itthonra:).

2010. júl. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
málam ha nincs sex pl az már szakító ok
2010. júl. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szó sincs itt zenei ízlésről, csak ez volt e legmegfoghatóbb, megfogalmazhatóbb a problémái közül.

Ha gimis korotok óta együtt vagytok, akkor gondolom jól összeszoktatok meg minden. megismert valamilyennek. aztán hét és fél év után maga mellé nézett és rájött, hogy együtt van egy olyan lánnyal, akivel már nem is tud miről beszélni, teljesen megváltozott, teljesen mást vár az élettől, máshogy látja a világot, és amúgyis, miért is vagytok együtt? annyi idő alatt mindenki megváltozik. Ti nem ugyanabba az irányba változtatok. szerintem ez egy gyakori jelenség, és a kapcsolatokban örökké komoly munkát, odafigyelést igényel, hogy ne csússzon el egymás mellett a két ember. Ha nagyon különböző hosszabb távon a közeg, akkor a két ember is meg fog változni és nagyon fognak különbözni. ennyi

2010. júl. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szeritem ez csak egy ürügy volt. Akkor az elmúlt 7 éveben nem zavarta? Ez nonszensz! Mondjuk az alternatív rock nekem sem jön be, de ezt én az első héten (amikor először hallgatunk közösen zenét) megmondom, nem 7 év után!

Amúgy tényleg fontos a közös érdeklődési kör, különben mi a francról beszélgetnénk?

25/F

2010. júl. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen, fontos szerintem, ha nem szeretitek ugyanazokat a dolgokat akkor nem nagyon tudtok egy helyre járni vagy nem lesz közös barátotok, sem témátok amiben egyetértetek, stb.
2010. júl. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!