Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem bizarr egy...

Szerintetek nem bizarr egy kicsit, ha egy apa a lánya ruhátlan képeit nézi?

Figyelt kérdés

Néhány napja volt a fókuszban,hogy Oszter Sándor és Koncz Gábor a lánya férfi magazinba készült képeit elemezték.

Az más,ha véletlen botlik bele egy-egy ilyen képbe.

Ez csak nekem fura?


2012. aug. 9. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mert ezek celebek,..
2012. aug. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Mingyá beokádok... :o :/
2012. aug. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is néztem véletlen, kb évente 2x ha odakapcsolok..

Hát szerintem nagyon bizarr....

2012. aug. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
biztos más szemmel nézi , mint egy idegen... apukám fotós is volt, őt érdekelték az ilyen képeim (igaz nem pucér képek voltak)
2012. aug. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem kérdező Te teljesen félreérted a témát is és igyOszter reagálást is.
2012. aug. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

Hát ha az illető lány kirakja magát egy magazinba pucéran, akkor szerintem sokkal bizarrabb, hogy idegenek százai verik rá a f.szukat, mint hogy esetleg az apja is megnézi, aki pelenkázta.


Más esetben a babakori fotókat leszámítva nem normális, megjegyzem rólunk akkor se csináltak pucér képeket, de ez már más téma. Az mondjuk übergáz, ha apuka a tizenéves lányának a fotóit nézegeti. Mondjuk az is az, ha az említett lány ilyeneket készít(tet) magáról..

2012. aug. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
Kérdezőnek: Tehát Oszter lánya megmutatta a magazinnal leadott fotókat apjának, aki irtó dühbe került és mintegy minősítette a leánya pucérságát mint erkölcstelenséget aki az apára is szégyent hoz. Teháét oszter nem kéjelgett a képeken. Ez a sztori több éves téma volt. Már rég lezengett.Szakálas sztori.
2012. aug. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó:köszönöm a felvilágositás,de szerencsére már akkor is felfogtam amikor láttam. Nincs gond az értelmi képességeimmel úgy gonolom. De ez akkor sem változtat azon a tényen,hogy az apja látta a felnőtt lánya pucér képeit.
2012. aug. 9. 21:39
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor is azt mondom, hogy Oszter S . nem kéjelgett a képeken, hanem a lánya előtt minősítette az esetet.Ugyan mitől volt akkor feldúlva ? Vagy kérdezte volna meg a szomszédot,hogy vajon miért mutogatnak rá ujjal és a lányára csorgó nyállal a férfiak ?
2012. aug. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mert az országban kettős mérce működik, ezért sokak szerint nem.


Amúgy szerintem a "bizarr" kifejezés nagyon finom a helyzetre. Én perverznek nevezném.


Oké, hogy a szülő büszke a gyerekére, de normális embereknél a büszkeség tárgya nem az, hogy a "gyerek" egy darab szépen tálalt húsként mutogatja magát magazinokban, amire a sok perverz lúzer kiveri.

2012. aug. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!