Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan másszak ki a gödörből?

Hogyan másszak ki a gödörből?

Figyelt kérdés

Középiskolás lány vagyok.

Kb. 1 éve teljesen elcseszettnek érzem az életem. (nem olyan suliba járok amilyenbe szeretnék, és egyszerűen utálom magam. )

Mikor vége lett a sulinak gondoltam itt egy egész nyár, hogy jobb legyek és ne az a csödtömeg aki voltam...

Erre még az is rá tesz egy lapáttal, hogy a nagy Ő sem szeret már viszont, egy önbizalom 0-ás, önsajnáltatónak tartom magam...

Régen egy csomó hobbim volt. ( imádtam focizni, énekelni, a zongorám is ott porosodik a sarokban. ) Egész nap a lakásban vagyok, csak nézek ki a fejemből.. A barátaim mindig hívnak, hogy menjek velük ide-oda, azt mondom, hogy vannak nálunk, nem.emgednk el a szülők stb., amikor szó sincs ilyenről, egyszerűen egyedül akarok lenni. Dokihoz nem akarok és nem is fogok menni... Nem hiszek az ilyenekben, gyógyszerek meh pláne kizárva... Csak, mint most is azon gondolkodom, hogy hol van az az életvidám, nagyszájú lány aki voltam..


2012. aug. 9. 23:45
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
és igen, főiskolára is szeretnék majd járni!! :)
2012. aug. 10. 14:08
 12/12 anonim válasza:
Hihetetlenul szar idoszakbol jottem helyre 2honap alatt en is. Ugyhogy jol figyelj!!! 1!!!- Abban amit leirtal minden benne van!!! Hivnak a barataid...es nm mesz ki???- menj!!!! Mert a tarsasag az 1ik dolog ami masiranyba terel, meg ha 3,4honap mulva uj barataid lesznek akkor iis.... Kit erdekel,ha picit helyre hoztak. 2!!!-Tok mind1,h lany vagy-e vagy fiu... A lenyeg,h aldozz magadra idot. Nem az egyedulletre!! Hanem a szepeszetre. Ha ugyerzed jol nezel ki vagy eleg jol az nagyon sokat segit!!! 3!!!-A zene.... Hmmm.... Zongora. Szerintem,ha leulsz jatszani.... Nm sokat mondjuk ha hetente 10percet is azzal nagyon sokat kiadhatsz magadbol. 4!!!!- az édesanya/édesapa/ nagymama/nover stb... Akar mennyire is elzarkozol eloluk a maganeletben. Neha akkor is jo,ha kibeszelsz dolgokat. En pl: a szakitasaimat besselem meg veluk pedig nekem is fura.... Aztan ha van 1 uj kapcsim azt megint nem kotom az orrukra,de a bajban tuti ottvannak. Legyel pozitiv!! Probald meg. Abban amit pedig leirtal mindennek csinald az ellenkezojet! Meg akkor is,ha ku**** ra nincs hozza.kedved!!! 1ido utan lesz!! Nem garantalom,h ugyan az leszel, de leszel ugyan olyan ÉRTÉKES!!
2012. aug. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!