Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik a mostohatestvérem és...

Tetszik a mostohatestvérem és lehet, hogy én is bejövök neki. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Én 15 éves vagyok,ő 16.Anyáék elég régóta együtt vannak,de csak nemrégen költöztek össze.Én velük élek,a nevelőapám fia pedig hol itt van,hol pedig az anyujánál.

Tetszett már régebb óta,de ő a "menő szépfiú" kategóriába sorolható,akinek csak a szexre kellenek a lányok általában,mert magabiztos és tudja magáról,hogy rohadt helyes.Nem annyira foglalkoztam az érzéssel,mert tudtam,hogy nem nézne rám úgy,mint egy esetleges barátnő-jelöltre,mert nem vagyok népszerű és olyan hű,de szép.Sőt,elég sokszor be is szólt...


De még pár hete elutaztak anyáék 2 napra valahová és mi addig kettesben voltunk(hármasban,ha a macskámat is számoljuk).Lett egy elég nagy vihar és féltem,ezért mondta,hogy aludjak az ő szobájába,mert úgyis elférünk és legalább nem sikongattok minden dörgésnél.Át mentem és elkezdtünk beszélgetni,utána elment az áram folyton és inkább elaludtunk.De átölelt,pedig a franciaágya elég nagy ahhoz,hogy normálisan elférjen rajta 2-3 ember...De nem szóltam neki,mert jól esett,csak folyton feljebb kellett húznom az egyik kezét,mert tapizta a fenekemet.Meg másnap reggel képes volt nekem elmenni a kedvenc pékségembe,amíg aludtam.

A második nyaralásunkon pont megjött az utolsó pár napban és akkor már a szobából sem volt kedvem kimenni a 40 fokba,nemhogy még a tengerparton ücsörögni...De ő ott volt velem a szobámba,mert "nem hagyhatja,hogy unatkozzak" és rengeteget hülyéskedtünk.

Meg egyre több jel utal arra,hogy tetszem neki,de lehet,hogy én gondolom rosszul,mert ő tényleg bárkit megkaphat.Csak így kicsit rossz ez a helyzet,mert folyton rá gondolok és ha vele vagyok,akkor másokkal nem is foglalkozom és bármiben benne vagyok,amit kitalál.



Beszéljek vele?Hagyjam?Várjak még?Mit csináljak ?!



2012. aug. 10. 10:23
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%

Utolsó,ha esetleg lenne közös gyerekük(amit kétlek,mert egy ilyen gyerekkel komolyan nem nagyon lehet tervezni),annak nem lenne semmilyen fogyatékossága,mert nem közösek a génjeik,mivel mostohatestvérek.

Nem unokatestvérek,nem féltestvérek,nem édestestvérek.Ha nem tudod,hogy melyik mit jelent,akkor inkább ne írj választ...

A mostohatestvér azt jelenti,hogy sem anyu,sem apu nem közös.

2012. aug. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyetértek az előttem válaszolókkal, szerintem is várj. Ha te kellesz, akkor kelleni fogsz neki mindig. És ne siess el semmit, mert ha végül kiderül, hogy nem illetek össze, és bunkó, akkor kellemetlen lesz majd egy házban élni, nap mint nap találkozni.

2014. ápr. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Lehetnek belőle családon belüli zűrzavarok. Ha szakítotok kellemetlen lesz.
2020. dec. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Több mint 10 éves sztori, végül mi történt? Lett folytatás vagy jegeltétek a témát?
febr. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!