Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek itt ki hibázott?...

Szerintetek itt ki hibázott? szöveg lent

Figyelt kérdés

Tehát így történt

Épp az árkádban voltunk és láttam hogy egy árkádosfotós fényképezget anyám meg apám épp ott beszélgettek és mondtam nekik hogy nézék már ők le se szartak beszélgettek tovább így tovább mondtam nekik egy idő után már elegük lett belőlem és válaszként egyszerre leordították a fejem hogy ha érdekel mennyek oda de meg se hallgattak elötte de olyan hangosan hogy még a fotós is hallota és erre mondott valamit amit én nem hallotam már én meg elkezdtem szaladni el onnan bementem egy boltba de teló volt nálam erre apám hívott hogy hogy gondolom és hogy azonnal menyek vissza erre visszamenetem és megint elkezdtek velem ordibálni hogy miért futottam el meg ilyenek de úgyhogy sztem a fél árkád ezt hallgatta már sírtamannyira kiborúltam és mondtam hogy csak haggyanak békén erre ők még mondták a magukét én erre fogtam magam és bementem a legközellebbi vécébe megmostam az arcom majd kimentem ezek után ők elementek kajolni én mondtam hogy nem eszem és nem megyek oda oké elmentek majd már egy ideje álltam ott mikor anyám hív hogy mennyek oda mondtam hogy nem erre apám is hív de ő már totál mérgesen hogy azonnal húzzak

oda oda mentem

de persze hiába mondtam hogy nem kérek kaját ők azért vettek nekem de nem ettem meg aztán meg kajoltak és haza jöttünk én persze azóta is duzzogok és most a szobám ba vok de egyszerűen nem értik meg hogy nekem ez totál cikic volt meg minden szerintetek ki hibázott és mibe ???


comment nem kell csak a kérdésre írjatok választ ha csak baromságot írnátok tartsátok meg magatoknak ja és őszinte válaszokat kérek ha azt mondjátok én vok a hibás attól még nem fogok meg sértődni!!!


kor 10 akárhány éves L (pontos kort nem mondok)



2012. aug. 10. 14:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%

az biztos, hogy se helyesen írni, se fogalmazni nem tudsz.

Hisztis kis p.csa vagy.

2012. aug. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
90%
Csatlakozom az 1. válaszolóhoz...
2012. aug. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem te hibáztál. Ha két ember beszélget (mindegy, hogy kik) akkor elég bunkó dolog beledumálni.
2012. aug. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindegy kinek volt igaza. Jelenetet nem nyilvános helyen rendezünk le.
2012. aug. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 intrepid ***** válasza:
82%
Nem értelek: mi történt itt olyan, ami miatt ekkora szinházat kellett csinálni. Szerinted férj, pasi, ezt meddig tűrte volna el?
2012. aug. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
84%

Te vagy a hibás. Beszélgettek a szüleid, bunkóság volt beledumálni, jelenetet rendezni pedig pláne.


OFF: A helyesírásod katasztrofális, ill. legközelebb tagolhatnád is egy kicsit a mondandódat.

2012. aug. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
86%

Tényleg hisztis vagy, a világ nem körülötted forog, hogy minden percben rád figyeljenek. Azt hiszed nagylány vagy, és elvárod, hogy úgy kezeljenek, pedig nem úgy viselkedsz.

Olvasd át újra amit írtál. Nagyon gyerekes, a helyesírásról és a fogalmazásról nem is beszélve.


Boldog lettem volna, ha a délutánomat a szüleimmel tudom tölteni, úgy, hogy a városban eszünk, ha nem is étterembe.


Szerencsés vagy a szüleiddel inkább menj, és kérj bocsánatot. Ez az első lépés a felnőttség felé.

2012. aug. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos ebben te vagy a hibás. A szüleid beszélgettek, te pedig többször is szóltál nekik amire ők válaszoltak is. Mi volt ezen a fotóson olyan izgalmas? Ez még nem gond bár apukádnak sem így kellet volna egyből rád förmednie. A többi már színtiszta hiszti. Az már marhára gáz.
2012. aug. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
92%
Udvariasabb dolog azt mondani, hogy "bocs, nem érünk rá", mint megsüketülni, de ettől még érthetnéd a célzást. Ne nyaggass senkit, ha látod, hogy elfoglalt.
2012. aug. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
92%
szegény szüleid:) de van még remény, hogy kinövöd:) ott volt és fotós és??? még ha ufo szállt volna le az Árkádban, akkor megértem. de mégis mit kellett volna csinálni szüleidnek arra a megjegyzésedre, hogy ott van egy fotós? hosszas eszmecserét szerettél volna folytatni a tényállásról vagy mi?
2012. aug. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!