Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elküldenéd az exnek? Ha nem...

Elküldenéd az exnek? Ha nem értesz egyet a szöveg írójával, mit írnál helyette?

Figyelt kérdés

Ha megaláznak, bántanak és a fölényüket éreztetik veled - te vagy a győztes.

Mert már tudod, hogy a másik aki megpróbál lejáratni sokkal sérültebb lelkű nálad, ezzel próbálja befoldozni erényei lyukacsos köpenyét. Ellenben aki békében van önmagával, nem él ilyen eszközökkel. A látszólagos vereség - hogy bosszú nélkül faképnél hagyod őt és magadban megbocsátasz neki - nem gyávaság, hanem győzelem. Mert így azokra tartogatod figyelmed akik megérdemlik, míg hoppon maradt ellenfeledet tehetetlenségében szétmarja a harag és a gyűlölet.


ezt akarom elküldeni az exemnek aki a kapcsolat vége felé már szinte mást se csinált csak megalázott.


2012. máj. 1. 22:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne küld el. Ha tényleg békében vagy önmagaddal- és kívánom, hogy így legyen-, ne menj le a szintjére. Ott rutinból ő nyer! Had kínlódjon a saját trágyafürdőjében, te meg felemelt fejjel lépj tovább! :) Hidd el, ez az igazi méltó revans :D
2012. máj. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
2012. máj. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
a választ én sem tudom...
2012. máj. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
lóf**szt se küldenék neki,az életbe nem kommunikálok többet én exekkel!
2012. máj. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
amit leirtàl tènyleg jo.de szerintem se kuld el...engem is dobtak egy honapja,ès kedves vagyok a kedves ellensèggel-vagyis az exemmel.magamban mit èrzek egy dolog.ennyit nem èrdemel hogy tudja...kedves vagyok,nem tudja mit èrzek ès nem is kell neki.majd az èlet visszaadja amit èrdemel...
2012. máj. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
lényegében most dobott valami röpke üzenetfélével. nem tiltott még le, gondolom reakciót vár hogy most csapkodok, leszidom, könyörgök vagy nem tudom, ilyesmi. de tök nyugodt vagyok
2012. máj. 1. 22:43
 7/17 anonim ***** válasza:

Ne küldd el, ha nem akarsz vele tovább is kedvesi kapcsolatot!

Ez afféle egyezkedő, "értsük-meg-egymást"-szöveg, ami kapcsolatkeresési célú lenne. Ha le akarod zárni a viszonyt, akkor nem jó.

Teljesen igaz, ami benne áll, de ha neki célzod, akkor ez hatalmi játszma, "ki-a-jobb"-vetélkedő.

A lelked nyugalmát nem az ő (vissza-)cincálása révén fogod tudni megszerezni. De érthető, hoyg késztetést érzel rá, mert elvett Tőled, és Te vagy most lerabolva érzelmileg őáltala.

2012. máj. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
tiltsd és töröld le végleg!szó nélkül!
2012. máj. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha tényleg reakcióra vár ne add meg neki azt az örömöt, hogy meg is kapja! Fortyogjon csak a saját levében!
2012. máj. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

nem szeretett téged, ahol tudott megalázott, ezért te szakítottál. helyesen tetted. ha elküldenéd a levelet, érezné, h annyira azért mégsem tudtad magadban lezárni, még ha ezt is írod és valójában és nagyon is foglalkoztat a dolog. ne légy kisstílű, továbbra is nagyvonalúan, elegánsan intézd a dolgot és ne írogass neki


sok boldogságot

2012. máj. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!