Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a szöveg, hogy "túl jó...

Mi ez a szöveg, hogy "túl jó voltam hozzá", és nem érdemel meg engem?

Figyelt kérdés
A barátom ezzel a szöveggel szakított velem ...
2012. ápr. 9. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lerázós szöveg. Ha ilyen dumát mond azt hiszi, hogy nem olyan sértő. Lehet, hogy tényleg "túl" jó voltál hozzá, de nehezem hiszem, hogy ezért szakított.
2012. ápr. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
na hát ez pont az a szöveg, hogy gyáva,hogy eléd álljon és egy normális magyarázatot adjon. Ez a legegyszerűbb duma. Olyat nem mondott, hogy "de azért legyünk barátok!" :S
2012. ápr. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy ősrégi, jól bevált kamuszöveg, hogy ne érezd olyan rosszul magad, saját magát meg felmenti vele a szakító fél. Szinte mindenki megkapja ezt életében. Velem is szakítottak már erre hivatkozva.
2012. ápr. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kamu, terelés, undorító bla bla, nem mer egyenes emberként eléd állni az igazsággal. Olyat akar mondani, amire Te nem nagyon tudsz mit válaszolni, hogy gyorsabban letudja a szakítást.
2012. ápr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan: szakítani akar, mert nem jó veled, vagy van már más, de ahhoz nincs bátorsága, hogy ezt bevallja, inkább mondd valami olyat, ami semleges, és amin nem sértődsz meg.
2012. ápr. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a szöveget én is mondtam már,mondjuk tényleg igy éreztem.Azt éreztem sokkal jobbat érdemel nálam,beteg voltam egy roncs.A párom erre azt válaszolta hadd döntse el ő ki a jó neki,azóta is eggyütt vagyunk.
2012. ápr. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!