Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan deríthetném ki, hogy...

Hogyan deríthetném ki, hogy hány éves a kiszemeltem édesapja?

Figyelt kérdés
A srác, akivel találkozgatunk, a nagy (6 év) korkülönbségre hivatkozva azt mondta, hogy nem akar többet a barátságnál, közben meg látszik rajta, hogy szerelmes, csak nem mer lépni. Gondolom náluk a családban lehet egy úgymond elfogadott korkülönbség. Azt kiderítettem, hogy az édesanyja hány éves, viszont az édesapjáról ezt nem tudom, egyedül a nevét, a google-ben pedig nem nagyon találtam erről semmit. Szerintetek?

2012. aug. 11. 11:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem csak fél az egésztől, mert az eddigi barátnői 1-2 évvel voltak fiatalabbak nála, szóval nem volt még olyan kapcsolata, ahol 6 év volt a korkülönbség.
2012. aug. 11. 13:01
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
kifogas!! a ti korotokban nem sok a hat ev! torodj bele, majd jon mas!
2012. aug. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy értelmesebb 25 éves pasinak sok lehet egy 19 éves...nem biztos, hogy a korod a baj, ehet tul gyerekes vagy neki, nem jössz be neki, nem mindegy h miért? ha emegtudod szülei korát, és kielemzed, akkor se fog akarni, mert ezt NEM lehet manipulálni
2012. aug. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Keress rá a faßbukon.
2012. aug. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!